آخر هفته شمال با اعمال محدودیت های ترافیکی

به گزارش پیامک مسعود، محدودیت های ترافیکی تا روز شنبه 22 مرداد در جاده های شمال اعمال می گردد.

آخر هفته شمال با اعمال محدودیت های ترافیکی

مرکز مدیریت راه های مازندران اظهار داشت: محدودیت های ترافیکی تا روز شنبه 22 مرداد در جاده های مازندران اعمال می گردد که بر اساس آن تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 22 مرداد از محور های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع می باشد.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در جهت مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز آدینه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز آدینه از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22 همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر ها کماکان از محور هراز ممنوع می باشد.

تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه و آدینه، از محور هراز ممنوع است.

اجرای این محدودیت ها منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو خواهد شد.

خبرنگاران مازندران ساری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مرداد 1401 بروزرسانی: 20 مرداد 1401 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1984

به "آخر هفته شمال با اعمال محدودیت های ترافیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخر هفته شمال با اعمال محدودیت های ترافیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید