شروع اولین پیش فروش سایپا از دقایقی دیگر

به گزارش پیامک مسعود، پیش فروش 5 محصول ساپیا از ساعت 11 صبح امروز شروع می گردد.

شروع اولین پیش فروش سایپا از دقایقی دیگر

متن اطلاعیه شرکت سایپا به این توضیح است: احتراماً، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، بدینوسیله به اطلاع مشتریان محترم و نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا می رساند شرایط پیش فروش محصولات گروه سایپا از ساعت 11 صبح روز شنبه مورخ 99/2/6 صرفاً به وسیله سایت فروش اینترنتی (com.iranecar.saipa://https) تا زمان تکمیل ظرفیت به توضیح جدول ذیل فعال خواهد شد.

نکات بخشنامه:

-محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد (هر کد ملی یک دستگاه). گفتنی است جهت متقاضیان محترم خرید خودرو که در 18 ماه گذشتته تا به امروز نسبت به ثبت نام یک دستگاه خودرو اقدام کرده اند، امکان ثبت نام در این شرایط فراهم نمی باشد.

-با توجه به اعمال محدودیت کد ملی، در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه در ثبت نام، ضمن ابطال درخواست خرید، مبلغ دریافتی عودت خواهد گشت.

-امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد.

- ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نمی باشد.

- کدپستی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری میبایست از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود ندارد و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی باشد.

-ظرفیت فروش جهت کلیه نمایندگیها بصورت یکسان درنظر گرفته شده است، بدیهی است به محض تکمیل شدن ظرفیت ، امکان ثبت نام غیر فعال می شود.

-امکان انتخاب رنگ کلیه محصولات، در زمان ثبت نام میسر می باشد.

-در پیش فروش محصولات قیمت نهایی خودروها به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه خواهد شد.

-ظرفیت فروش جهت کلیه نمایندگی ها در محصول کوئیک R، با احتساب بخشنامه 493688 و 485199 به صورت یکسان در نظر گرفته شده است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 876

به "شروع اولین پیش فروش سایپا از دقایقی دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اولین پیش فروش سایپا از دقایقی دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید