اجاره بهای اماکن فرهنگی و هنری بخشیده شد

به گزارش پیامک مسعود، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جزییات تازه ترین مصوبه دولت مبنی بر حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر را تشریح کرد.

اجاره بهای اماکن فرهنگی و هنری بخشیده شد

به گزارش گروه فرهنگی پیامک مسعود، لادن حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تازه ترین مصوبه دولت مبنی بر حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر اطلاع داد و گفت: بر اساس مصوبه هیات وزیران در جلسه روز سوم اردیبهشت سال 1399 تمامی دستگاه های اجرایی و شهرداری های سراسر کشور مجاز هستند نسبت به امهال یا بخشودگی کامل اجاره بهای اماکن واگذار شده به بخش خصوصی در طول دوره تعطیلی مربوط به جلوگیری از انتشار ویروس کرونا یا افزایش دوره بهره برداری حسب شرایطی و چارچوب واگذاری اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: تدوین سیاست های حمایتی از فعالان مالی و کسب و کار های فرهنگی، هنری و رسانه ای که در زمره پیشتازان اجرای محدودیت های ستاد بحران کرونا با توقف فعالیت هایشان قرار دارند، از نخستین روز های بحران در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاده شد. به همین دلیل و با پیگیری های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هیأت دولت بخشودگی اجاره بهای فضا های فرهنگی و هنری واگذار شده به بخش خصوصی را به تصویب رسانید.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتها تاکید نمود: بر مبنای این مصوبه هیأت دولت و به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالان بخش غیردولتی که مجتمع های فرهنگی و هنری را در اختیار دارند و با همه گیری بیماری کرونا از ادامه فعالیت شان بازمانده اند، از پرداخت اجاره بهای اسفند و فروردین ماه در امسال معاف هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 865

به "اجاره بهای اماکن فرهنگی و هنری بخشیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجاره بهای اماکن فرهنگی و هنری بخشیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید