احمدزاده: فدراسیون برای ادامه مسابقات می خواهد از اروپایی ها الگوبرداری کند، نوری و زارع، ملوان را به بهترین شکل اداره می نمایند

به گزارش پیامک مسعود، محمد احمدزاده، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اعتقاد دارد پژمان نوری و مازیار زارع، باشگاه ملوان را به بهترین شکل ممکن اداره می نمایند.

احمدزاده: فدراسیون برای ادامه مسابقات می خواهد از اروپایی ها الگوبرداری کند، نوری و زارع، ملوان را به بهترین شکل اداره می نمایند

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

محمد احمدزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی پیامک مسعود، درباره بحث اهالی فوتبال بین ادامه یا لغو هفته های به جامانده مسابقات فوتبال در کشورمان گفت: فکر می کنم فدراسیون فوتبال می خواهد از کشورهای اروپایی الگوبرداری کند؛ به خصوص فوتبال انگلیس.

شرایط پرسپولیس شبیه لیورپول است

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شرایط پرسپولیس شبیه لیورپول است، شاید می خواهند فوتبال انگلیس را به عنوان الگو انتخاب نمایند. وگرنه خیلی سخت است که خوش بین باشیم که ادامه لیگ با شرایط فعلی برگزار گردد.

باید تصمیمی درست و حسابی برای لیگ یک گرفته گردد

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره ادامه یا لغو مسابقات لیگ دسته اول فوتبال توضیح داد: شرایط لیگ یک با لیگ برتر متفاوت است و باید تصمیمی درست و حسابی برای آن گرفته گردد تا تیمی ضرر نکند. اتفاقات اخیر تابه حال سابقه نداشته و تصمیم آینده سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می تواند جالب باشد.

با تعطیلی مسابقات، عده ای هستند که به هر تصمیمی اعتراض می نمایند

احمدزاده درباره پیشنهاد بعضی مربیان مبنی بر سرانجام لیگ های فوتبال و ورود تیم ها به دوره پیش فصل اعلام نمود: بعید است فدراسیون فوتبال با این موضوع موافقت کند، چون دوست دارد کاری را که شروع نموده است، به سرانجام برساند، اما اگر مجبور گردد مسابقات را تعطیل کند، باید از الگوی یکی از کشورهای اروپایی پیروی کند. وگرنه هر تصمیمی گرفته گردد، عده ای با آن مخالفت می نمایند و همه از این اتفاق راضی نخواهند بود.

زمین های ما در بهار شرایط خوبی دارند و مصدومان برمی گردند

وی با بیان اینکه ملوان با وجود شرایط بد خود در جدول، از ادامه لیگ دسته اول فوتبال ضرر نمی کند، به پیامک مسعود گفت: زمین های تمرین و مسابقات ما در بهار شرایط خوبی خواهند داشت که این به نفع ماست. همچنین مصدومان ما به میادین برمی گردند و می توانند به تیم یاری نمایند. دیدارهای آینده ما هم کمی سبک تر خواهد بود.

با توجه به آمادگی بیشتر بازیکنان، مسابقات را خیلی خوب شروع می کنیم

سرمربی ملوان بندرانزلی در پاسخ به این پرسش که شاگردانش در دوران قرنطینه چگونه تمرین می نمایند، اعلام کرد: 80 درصد بازیکنان ما بومی هستند که کنار دریا یا هر جایی که می توانند، تمرینات انفرادی انجام می دهند. از سایر بازیکنان هم خواهش کردیم آمادگی خود را حفظ نمایند. با توجه به آمادگی بیشتر بازیکنان، فکر می کنم می توانیم مسابقات را خیلی خوب از سر بگیریم.

پژمان و مازیار، باشگاه را به بهترین شکل اداره می نمایند

احمدزاده با تمجید از شرایط این باشگاه زیر نظر پژمان نوری و مازیار زارع گفت: کارهای باشگاه خیلی خوب پیش می رود و بازیکنان ما بیش از 50 درصد از قرارداد خود را گرفته اند. در سال های گذشته مالکانی به ملوان آمدند که تیم را با شرایط بسیار بدی مدیریت کردند. پژمان و مازیار اما با وجود جوانی و بدون سابقه کار مدیریتی، کار بسیار بزرگی کردند و باشگاه را به بهترین شکل اداره می نمایند.

نوری و زارع کمبودی برای ما باقی نگذاشته اند

وی در ادامه تمجیدات خود از مالکان باشگاه ملوان توضیح داد: مدیریت نوری و زارع در حد کسانی است که سال ها مدیریت ورزش نموده اند و تا به امروز هیچ کمبودی برای ما باقی نگذاشته اند. آنها با پرداخت مطالبات باشگاه توانستند پنجره نقل وانتقالاتی ملوان را باز نمایند و در نیم فصل چند بازیکن هم گرفتیم. این نشان می دهد باشگاه به خوبی اداره می گردد و من از مجموعه ملوان کاملاً راضی هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 814

به "احمدزاده: فدراسیون برای ادامه مسابقات می خواهد از اروپایی ها الگوبرداری کند، نوری و زارع، ملوان را به بهترین شکل اداره می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدزاده: فدراسیون برای ادامه مسابقات می خواهد از اروپایی ها الگوبرداری کند، نوری و زارع، ملوان را به بهترین شکل اداره می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید