الهامی: نساجی و صنعت نفت هویت 2 شهر هستند، سرنوشت مان دست خودمان است

به گزارش پیامک مسعود، سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: صنعت نفت و نساجی در اصل هویت دو شهر هستند و در سفره های مردم جا دارند.

الهامی: نساجی و صنعت نفت هویت 2 شهر هستند، سرنوشت مان دست خودمان است

به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار نساجی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: فردا یک بازی خیلی مهم از جانب دو تیمی است که در اصل هویت دو شهر هستند و در سفره های مردم جا دارند. مردم آبادان و قائمشهر به عشق صنعت نفت و نساجی زندگی می کنند. مردم این دو شهر جز این دو تیم، شاید چیز خاص دیگری نداشته باشند.

وی افزود: صنعت نفت هویت، اصالت و ریشه مردم آبادان است. این تیم کادر فنی بسیار خوب و بازیکنان جوان و آینده داری دارد. من بازی بسیار سختی را برای تیمم پیش بینی می کنم. جا دارد به پورموسوی بابت این تیم خوب تبریک بگویم. ما هم نساجی هستیم و نتایج بازی های قبل نشان می دهد تیم مان رو به پیشرفت است. شرایط مان به گونه ای است که الان سرنوشت مان دست خودمان است. می دانیم با دو بحث رو به رو هستیم، اول بحث آب و هواست و بعد هم اینکه با تیم خوبی بازی داریم. جای خوشحالی دارد که صنعت نفت واقعاً فوتبال بازی می کند و می توانیم یک فوتبال زیبا بازی کنیم. امیدوارم تیمی که شایسته و در زمین بهتر است، پیروز شود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی خاطر نشان کرد: برای داوران هم آرزوی موفقیت دارم. می دانم داوران در شرایط سختی هستند. بازی سنگینی است، نه به لحاظ امتیازی، بلکه به لحاظ جایگاه جدول و آینده لیگ بیستم.

الهامی در واکنش به سؤالی درباره محرومان و مصدومان تیمش برای این مسابقه شرح داد: در این مورد باید بگویم ما 20 نفر داریم. 11 نفر هم داشته باشیم باید برای بردن بازی کنیم. فکر می کنم بازی زیبایی باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1575

به "الهامی: نساجی و صنعت نفت هویت 2 شهر هستند، سرنوشت مان دست خودمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: نساجی و صنعت نفت هویت 2 شهر هستند، سرنوشت مان دست خودمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید