تشریح جزئیات برگشت محموله های میراث فرهنگی ایران از اتریش و کانادا

به گزارش پیامک مسعود، محمدرضا کارگر مدیرکل امور موزه ها و اموال منقول تاریخی، درباره برگشت محموله های میراث فرهنگی ایران از کشور های دیگر گفت: تعدادی شیءتاریخی ایران در اتریش به سفارتخانه ما در این کشور تحویل داده شده و وزارتخانه امور خارجه ما در حال هماهنگی برای برگشت این آثار به کشوراست، اما چون پرواز ها فعلا انجام نمی شوند برگشت آثار تحویل داده شده به سفارتخانه ما در اتریش مقداری تأخیر دارد و به محض برقراری پرواز ها انجام خواهد شد.

تشریح جزئیات برگشت محموله های میراث فرهنگی ایران از اتریش و کانادا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

او اضافه کرد: سنگ قبری در ایتالیا کشف شد که متعلق به ایران بود. یک سنگ نقش برجسته متعلق به ایران نیز در کانادا است که کار های هماهنگی برگشت آن ها به کشورمان باید انجام گردد.

مدیرکل امور موزه ها و اموال منقول تاریخی گفت: مثلا درباره نقش برجسته متعلق به ایران که در کانادا است، ما سفارتخانه ای در این کشور نداریم و وزارتخانه امور خارجه ما کوشش می نماید با مذاکره به وسیله کشور سوئیس که حافظ منافع کشور کانادا است، آثار مورد نظر را تحویل بگیرد.

باشگاه خبرنگاران

منبع: گردشبان
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 941

به "تشریح جزئیات برگشت محموله های میراث فرهنگی ایران از اتریش و کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "تشریح جزئیات برگشت محموله های میراث فرهنگی ایران از اتریش و کانادا" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح جزئیات برگشت محموله های میراث فرهنگی ایران از اتریش و کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید