(تصاویر) درگیری کارمندان دولت با نیروهای پلیس در پاکستان

به گزارش پیامک مسعود، تظاهرات هزاران نفر از کارمندان دولتی روز چهارشنبه در شهر اسلام آباد منجر به درگیری و خشونت میان معترضان و نیرو های پلیس و امنیتی شدن پایتخت شد.

(تصاویر) درگیری کارمندان دولت با نیروهای پلیس در پاکستان

به گزارش خبرنگاران، شبکه های خبری پاکستان از پیشروی هزاران نفر از کارمندان متعلق به وزارتخانه ها و نهاد های مختلف دولتی به سمت منطقه قرمز شهر اسلام آباد جایی که نهاد های مهم دولتی و سفارتخانه های خارجی قرار گرفته است، خبر دادند.

تظاهرکنندگان که به عدم افزایش حقوق و مزایا برای کارمندان از سوی دولت پاکستان معترض بودند، در مقابل خیابان منتهی به وزارتخانه های مهم تجمع کرده و تلاش داشتند تا به سمت مجلس و کاخ نخست وزیری راهپیمایی کنند.

پیشروی معترضان در منطقه قرمز اسلام آباد باعث واکنش نیرو های امنیتی در محل شد و پس از آن پلیس و تظاهرکنندگان درگیر شده و نیرو های امنیتی نیز برای متفرق کردن معترضان گاز اشک آور پرتاب و اقدام به تیراندازی هوایی کردند.

شبکه های خبری پاکستان از بازداشت ده ها نفر از کارمندان متعرض توسط نیرو های پلیس خبر داده درحالی که دولت این کشور با هشدار به معترضان نسبت به تخریب فضای امنیتی در پایتخت گفت که به اعتراض کارمندان دولتی احترام می گذارد، اما اجازه قانون شکنی به هیچ کس را نخواهد داد.

درپی تظاهرات کارمندان دولتی در اسلام آباد، تدابیر امنیتی در بخش های مختلف پایتخت پاکستان از جمله منطقه دیپلماتیک و خیابان های منتهی به مجلس، وزارتخانه ها، کاخ نخست وزیری و ریاست جمهوری تشدید شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1348

به "(تصاویر) درگیری کارمندان دولت با نیروهای پلیس در پاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) درگیری کارمندان دولت با نیروهای پلیس در پاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید