تلفات کرونا در خانه های سالمندان انگلیس احتمالاً 5 برابر تخمین ها است

به گزارش پیامک مسعود، شمار افرادی که بر اثر شیوع ویروس کرونا و ابتلا به بیماری کووید 19 در خانه های سالمندان انگلیس جان خود را از دست داده اند احتمالاً به 7 هزار و پانصد نفر افزایش یافته است.

تلفات کرونا در خانه های سالمندان انگلیس احتمالاً 5 برابر تخمین ها است

جهت دریافت خدمات حیاط سازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش گروه بین الملل پیامک مسعود ، سازمان خیریه موسوم به Care England که خانه های سالمندان را در بریتانیا نمایندگی می نماید با اعلام این مطلب به نوعی هشدار داده است که شمار قربانیان کرونا در این کشور می تواند بسیار بیشتر از آمار رسمی اعلام شده باشد.

بر اساس تازه ترین آماری که از شمار قربانیان کرونا در بریتانیا منتشر شده بیش از 15 هزار نفر تا به امروز بر اثر ابتلا به بیماری کووید 19 جان خود را از دست داده اند. این آمار با احتساب 888 مورد مرگ جدید که روز شنبه از سوی منابع رسمی مورد تایید نهاده شد منتشر شده است.

سازمانی که خانه های سالمندان و از کارافتادگان مستقل را نمایندگی می نماید هشدار داده است که در صورت گنجاندن بیش از هفت هزار مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا که در مراکز نگهداری سالمندان روی داده شمار کلی قربانیان کرونا افزایش چشمگیری خواهد یافت.

به گزارش یورونیوز، این سازمان با استناد به تخمین هایی که بر اساس میزان مرگ و میر در این مراکز از اوایل ماه آوریل گزارش شده هشدار داده که ممکن است تعداد سالخوردگان قربانی کووید 19 به 7 هزار و 500 نفر افزایش پیدا نموده باشد.

مارتین گرین، مدیر کل سازمان Care England در مصاحبه با دیلی تلگراف تصریح می نماید: بدون تست و آزمایش های تشخیص دقیق بیماری بسیار سخت می توان آماری واقعی و مطلق ارائه داد.

به گفته وی با این حال اگر به نرخ مرگ و میر در این مراکز از اوایل ماه آوریل نگاه کنیم و آن را با میزان مشابه در سال های قبل مقایسه کنیم ارزیابی اولیه این است که دست کم 7 هزار و پانصد نفر در پی تبعات ناشی از ابتلا به بیماری کووید 19 جان باخته اند.

این آمار بسیار بیشتر از 1400 مورد مرگ و میر گزارش شده از سوی دولت در خانه های سالمندان و نیز غیر قابل مقایسه با 217 قربانی ویروس است که اداره آمار ملی تا سوم آوریل در انگلستان و ولز سرشماری نموده است.

آمار رسمی ارائه شده از سوی دولت بریتانیا در مورد شمال قربانیان کرونا تنها موارد مرگ ثبت شده در بیمارستان ها را شامل می گردد.

اداره ملی آمار بریتانیا نیز طی هفته گذشته توضیح داد که داده های اعلام شده بیانگر این مطلب است که موارد مرگ و میر در بیمارستان ها تنها 85 درصد قربانیان کرونا در کشور را تشکیل می دهند.

از سوی دیگر مت هانکوک، وزیر بهداشت بریتانیا به تازگی ضمن حضور در یک کمیسیون پارلمانی در پاسخ به سؤالی در باره داده های اداره ملی آمار گفته است که شمار واقعی موارد مرگ و میر در خانه های سالمندان بسیار بیشتر از میزان اعلام شده است و آمار رسمی در این خصوص به زودی منتشر می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 725

به "تلفات کرونا در خانه های سالمندان انگلیس احتمالاً 5 برابر تخمین ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفات کرونا در خانه های سالمندان انگلیس احتمالاً 5 برابر تخمین ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید