حکومت شهری در کانادا

از آنجا که دولت شهرداری تحت صلاحیت استان ها واقع شده است , نظام های مجزایی از حکومت شهری در کانادا و بسیاری از تغییرات در هر سیستم وجود دارد. این تغییرات قابل انتساب به تفاوت های توسعه تاریخی و تراکم جمعیت است. بنابراین , قانونگذار هر استان قلمرو خود را به مناطق جغرافیایی موسوم به شهرداری ها و به ویژه شهرها , شهرها , شهرها , روستاها , شهرها , شهرستان ها , شهرداری ها و مناطق شهری تقسیم کرده است.

حکومت شهری در کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین ارزانترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

سیستم استانی که در بریتانیا یا ایالات متحده درک شده است فقط در جنوب انتاریو و جنوب کبک موجود است. شوراهای شهرستان از کنندگان شهرستان ها , شهرک ها و روستاها تشکیل شده اند و سطح دوم خدمات را برای کل شهرستان تامین می کنند. این دولت شهری دو ردیفی اولین بار در شهر تورنتو به مناطق شهری گسترش یافت. تعدادی دیگر از مناطق شهری در اونتاریو از آن زمان یک شکل شهری یا منطقه ای برای مقابله با مسائل مشترک مرزی اتخاذ کرده اند. به تازگی , شهرهایی مانند تورنتو با مناطق اطراف ادغام شده اند ; در همین حال , تعداد اعضای شورا کاهش یافت.

بیشتر شهرداری ها و مناطق دولتی محلی در کانادا اختیارات و مسئولیت های مختلفی برای طبقه بندی خود دارند. شهرداری توسط یک شورای منتخب اداره می شود. مسئولیت های شهرداری ها عموما ً آن هایی هستند که با زندگی روزمره شهروندان , رفاه و محافظت ارتباط نزدیکی دارند. علاوه بر دولت محلی , هیات های محلی و کمیسیون های محلی متعددی وجود دارند که برخی از آن ها انتخاب شده و سایر خدمات محلی را اداره می کنند.

مناطق کم جمعیت این استان ها معمولا ً به عنوان قلمرو توسط دولت های استانی اداره می شوند. چکیده فارسی: دولت بومی در دو دهه اخیر از اهمیت فزاینده ای برخوردار بوده است.

انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 اسفند 1398 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 671

به "حکومت شهری در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکومت شهری در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید