خبرنگاران کشف ماسک های احتکاری در جنوب غرب پایتخت

به گزارش پیامک مسعود، تهران-خبرنگاران- رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف 45 هزار و 400 ماسک احتکار شده در جنوب غرب پایتخت به ارزش یک میلیارد ریال اطلاع داد.

خبرنگاران کشف ماسک های احتکاری در جنوب غرب پایتخت

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ سعید راستی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار مقادیری ماسک فیلتردار در کارگاه تولیدی در حوالی خانی آباد، آنالیز موضوع در دستور کار مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت نهاده شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عظیم با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که دو تن با همکاری یکدیگر در کارگاه تولیدی شان مقادیری ماسک یک بار مصرف جمع آوری و دپو نموده اند، شرح داد: ماموران پس از اطمینان از صحت خبر و شناسایی کارگاه، با هماهنگی مقام قضائی دوم فروردین ماه، به کارگاه تولیدی اعزام و پیروز شدند ضمن دستگیری هر دو محتکر در بازرسی از این کارگاه تولیدی، 45 هزار و 400 ماسک یکبار مصرف کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی گردیدند، اظهار داشت:کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را یک میلیارد ریال برآورد نموده اند.

کشف یک هزار ماسک فیلتردار N95

همچنین رئیس پلیس امنیت اخلاقی پایتخت از کشف یک هزار ماسک فیلتردار N95 احتکار شده در غرب تهران اطلاع داد.

سرهنگ حاجی احمد میرزایی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار مقادیری ماسک فیلتردار و مورد احتیاج این روزهای بیماران و کادر پزشکی و پرستاری، در حوالی خیابان ستارخان، آنالیز موضوع در دستور کار تیمی از مأموران پلیس امنیت اخلاقی پایتخت نهاده شد.

وی اضافه کرد: ماموران پس از اطمینان از صحت خبر و شناسایی مخفیگاه فرد محتکر، با هماهنگی مقام قضائی دوم فروردین ماه به نشانی اعلامی اعزام شدند و پیروز شدند متهم را دستگیر و در بازرسی از منزل وی یک هزار ماسک فیلتردار N95 احتکار شده کشف نمایند.

رئیس پلیس امنیت اخلاقی پایتخت با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی گردید، اظهار داشت: مرکز فوریت های پلیسی 110 به صورت 24 ساعته آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان است.

وی با اشاره به عزم جدی پلیس برای مبارزه با احتکار نمایندگان اقلام بهداشتی از مردم، خواست: در صورت اطلاع از احتکار هر نوع اقلام بهداشتی بلافاصله موضوع را به پلیس اعلام نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 774

به "خبرنگاران کشف ماسک های احتکاری در جنوب غرب پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کشف ماسک های احتکاری در جنوب غرب پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید