دایی: با اشتباهات خود به پرسپولیسی ها گفتیم بیاید و گل بزنید!، قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است

به گزارش پیامک مسعود، علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران اعتقاد دارد، شکست این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس روی اشتباهات پرتعداد مدافعانش رقم خورده است.

دایی: با اشتباهات خود به پرسپولیسی ها گفتیم بیاید و گل بزنید!، قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است

به گزارش خبرنگار ورزشی پیامک مسعود, علی دایی پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در دقایق اول بازی به گل رسیدیم، اما در نیمه اول پرسپولیس خیلی روی خط دفاعی ما فشار آورد و شاید ما در نیمه اول فقط پنج یا شاید 10 دقیقه فوتبال بازی کردیم.

با اشتباهات خود توپ را به پرسپولیسی ها دادیم و گفتیم بیاید و گل بزنید!

وی با اشاره به نیمه دوم مسابقه، اضافه کرد: متأسفانه امروز روز بد خط دفاعی ما بود و روی سه گلی که خوردیم، اشتباهات بدی را داشتیم. اگر نگاه کنید، براساس اشتباهات خودمان توپ را به آنها دادیم و گفتیم بیایید و توپ را به دروازه ما بزنید. این اتفاقات افتاد و پس از اینکه بازی 3 بر یک شد سیستم را تغییر دادیم، با سه مدافع بازی کردیم تا با نفرات بیشتری به سمت دروازه پرسپولیس حمله کنیم و یکی از گل ها را جبران کردیم. هرچند در نهایت آن توان کافی را نداشتیم تا گل سوم را بزنیم و مساوی بگیریم.

اشتباهات تأثیرگذاری در خط دفاعی داشتیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطر نشان کرد: متأسفانه با عدم تجربه یا هر چیزی که شما اسمش را بگذارید، گل خوردیم و توپ را به پرسپولیسی ها دادیم و گفتیم درون دروازه ما بزنید. گل دوم را اصلاً من نفهمیدم توپ چطور از بین پنج مدافع ما به درون دروازه رفت و گل سوم را هم خودمان توپ را به آنها دادیم. بازهم به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. در این مدت خیلی فشار روی آنها بود. ما هر پنج روز یک بار بازی می کنیم و این مسئله روی عملکردمان تأثیرگذار است، اما مطمئن باشید اگر خط دفاعی ما مانند بازی قبل بود، بازنده نمی شدیم. ما در این بازی اشتباهات تأثیرگذاری در خط دفاعی داشتیم.

به داور اشتباهاتش را گفتم

دایی درباره اعتراضاتی که به داور مسابقه داشت، گفت: داوری که متأسفانه چیزی است که عالم و آدم دیدند. در نیمه اول آقای سیدجلال حسینی با دست توپ را زد، اما داور خطای هند بازیکن ما را گرفت! در فوتبال دنیا هم می بینید که بیشتر گل هایی که به ثمر می رسد، روی ضربات ایستگاهی و کرنر است. در دقیقه 4+90 معین عباسیان ارسال کرد، شجاع خلیل زاده توپ را به کرنر زد و در دقیقه آخر به جای اینکه کرنر ما را بگیرد، نمی دانم چطور ضربه کنار دروازه گرفت! فوتبال یکی دو اشتباه است و همان طور که ما اشتباه کردیم و گل خوردیم، به داور اشتباهاتش را گفتم.

بعد از اینکه پرسپولیسی ها اعتراض کردند و تماشاگران ناسزا گفتند روند داوری عوض شد

وی ادامه داد: داور هم می گوید اشتباه می شود، اما چطور است که اشتباهات علیه من است و به نفع من نمی شود؟ یکی بگوید داور چگونه اشتباه می کند. شما ببینید از آنجایی که بعد از گل ما پرسپولیسی ها اعتراض کردند، داد زدند و تماشاگران ناسزا گفتند، روند داوری ها عوض شد. داور نباید تحت تأثیر قرار بگیرد و نگاهی به سکوها داشته باشد. داور باید کار خودش را انجام بدهد. من از این متعجب هستم و سؤال دارم که داور کنار دروازه برای چیست؟ یکی به من بگوید؟! داور کنار دروازه در بازی با نفت مسجدسلیمان و در صحنه ای که اصلاً ساموئل سارفو خطایی نکرده و پشت او به قوس محوطه جریمه بوده، به داور می گوید و ساموئل را اخراج می کنند، چطور در دو قدمی شما به کرنر می زنند و کرنر را نمی گیرید؟ چرا داور کنار دروازه را گذاشته اند که در آخر هم به ضرر ما شود؟

نه پول داریم و نه هوادار اگر داوری هم این طور باشد، دیگر هیچ!

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطر نشان کرد: ما که هوادار نداریم، پول نداریم و چیزی نداریم. اگر داوری هم این طور باشد، دیگر هیچ! ما برای این اعتراض کردیم. بعضی چیزها مسلم است که در نیمه اول سیدجلال حسینی با بازیکن ما به هوا پرید و توپ را با دست زد، اما خطای هند بازیکن ما را می گیرد. در حالی که همه صحنه را دیدند، داور چهارم هم کنار من صحنه را دید و به داور می گوید، اما عمل نمی کند.

قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است

دایی در خصوص اینکه امروز خبر آمده بود که باشگاه پرسپولیس طلبش را با او تسویه کرده است، گفت: در عجبم که چگونه چنین خبری به گوشم می رسد! ما خیلی وقت است که به توافق رسیده ایم تا صورتحساب مالیاتی را به من بدهند و مالیات را تسویه حساب کنند، اما این رقم که گفته اند 350 میلیون تومان را از شما (رسانه ها) می شنوم و چنین چیزی نبوده است. پرسپولیس باید برگه تسویه مالیاتی مرا بدهد که هنوز نداده است و حتی قبل از عید هم به اداره مالیات رفته بودیم که کم مانده بود ممنوع الخروج بشوم، به این دلیل که اصل مالیات را داده بودند، اما جریمه های آن مانده بود. با این خبری که امروز شنیدم، باید بگویم قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است که 350 میلیون تومان بدهند. اصلاً چنین چیزی نبوده است.

باید تا آخر فصل با همین جوان ها بازی کنیم

وی در واکنش به این مسئله که زلاتکو کرانچار صحبت های خوبی درباره بازیکنان جوان سایپا انجام داده و سرمربی نارنجی پوشان را به دلیل بازی دادن به جوان ها تحسین کرده است، گفت: ما بر اساس تاکتیک و نیازمان سعی داریم از بازیکنان جوان مان استفاده کنیم. آنها هم خوب کار می کنند و مطمئن باشید به جز این بازیکنان جوان، بازیکن دیگری هم نداریم. چهار پنج بازیکن مصدوم تا آخر فصل داریم که به همین دلیل باید تا آخر فصل با همین جوان ها بازی کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 93

به "دایی: با اشتباهات خود به پرسپولیسی ها گفتیم بیاید و گل بزنید!، قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی: با اشتباهات خود به پرسپولیسی ها گفتیم بیاید و گل بزنید!، قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید