رگکامف: با بهترین ترکیب برابر استقلال بازی خواهیم کرد، بازی رفت را فراموش نکرده ایم

به گزارش پیامک مسعود، سرمربی الاهلی عربستان بازی برابر استقلال را سخت توصیف کرد و از آمادگی تیمش برای این بازی حساس گفت.

رگکامف: با بهترین ترکیب برابر استقلال بازی خواهیم کرد، بازی رفت را فراموش نکرده ایم

به گزارش خبرنگاران، الاهلی عربستان خود را آماده ملاقات برگشت برابر استقلال می نماید. لارنسیو رگکامف، سرمربی الاهلی در نشست خبری قبل از بازی گفت: استقلال تیم سخت کوشی است و بازی برابر این تیم آسان نخواهد بود. بهترین ها را برای این بازی انتخاب خواهم کرد. این بازی احتیاج به کوشش زیاد بازیکنان دارد.

مربی الاهلی ادامه داد: ملاقات برابر استقلال یکی از مهم ترین بازی های ما در فصل جاری است. تا به امروز از عملکرد تیم راضی هستم وبه بازیکنان افتخار می کنم امیدوارم که در این بازی هم خوب ظاهر شویم. استقلال تیم قوی ای است و ملاقات رفت را فراموش نکرده ایم. همه تیم ها از فشردگی زیاد بازی ها خسته هستند و وقت برای استراحت و ریکاوری وجود ندارد اما نهایت کوشش خود را به کار می گیریم تا بهترین بازی را به نمایش گذاریم.

او درباره میتریتا و آمادگی این بازیکن گفت: او 100 درصد آماده این بازی نیست اما امیدوار هستیم که به این بازی برسد. قطعا حضور او به تیم یاری خواهد نمود.

سرمربی الاهلی در سرانجام گفت: اطمینان دارم که بازیکنان نهایت کوشش خود را خواهند گذاشت. آنها برابر الشرطه خوب ظاهر شدند و به همین خاطر پیروز شدیم. در چنین بازی های حساسی باید بسیار هوشیار باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1479

به "رگکامف: با بهترین ترکیب برابر استقلال بازی خواهیم کرد، بازی رفت را فراموش نکرده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رگکامف: با بهترین ترکیب برابر استقلال بازی خواهیم کرد، بازی رفت را فراموش نکرده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید