سخنگوی وزارت خارجه: متجاوزان به یمن همچنان بر طبل جنگ می کوبند

به گزارش پیامک مسعود، سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکومیت جنایات جنگی تازه عربستان در یمن گفت: متجاوزان همچنان بر طبل جنگ می کوبند.

سخنگوی وزارت خارجه: متجاوزان به یمن همچنان بر طبل جنگ می کوبند

به گزارش حوزه سیاست خارجی پیامک مسعود، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران با محکومیت جنایات جنگی تازه عربستان در یمن گفت: متجاوزان همچنان بر اشتباه راهبردی خود اصرار ورزیده و بر طبل جنگ می کوبند.

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران استمرار بمباران مناطق مسکونی یمن از سوی هواپیماهای جنگی عربستان سعودی، بویژه بمباران روز جاری شهرستان قعطبه استان ضالع و شهرهای صنعا، حدیده و صعده در چند روز گذشته را که به کشته شدن تعدادی از شهروندان یمنی از جمله هفت کودک و چهار زن انجامید، محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز تاسف از جنایات جنگی تازه عربستان سعودی که در سایه تامین سلاح از سوی آمریکا و بعضی کشورهای اروپایی انجام شده است، اضافه کرد: ادامه بمباران مناطق مسکونی از سوی عربستان سعودی به رغم ابتکار ارائه شده از سوی دولت نجات ملی صنعا برای توقف پرتاب موشک و پهپاد به عربستان سعودی در مقابل قطع بمباران یمن که مورد استقبال جامعه بین الملل نیز واقع شده بود، نشان از این دارد که متجاوزان به یمن همچنان اصرار دارند بر طبل جنگ کوبیده و بر اشتباه راهبردی خود در استفاده از راه چاره نظامی در یمن ادامه دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 322

به "سخنگوی وزارت خارجه: متجاوزان به یمن همچنان بر طبل جنگ می کوبند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی وزارت خارجه: متجاوزان به یمن همچنان بر طبل جنگ می کوبند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید