فدراسیون پزشکی ورزشی با مرکز درمانی اسپیتار قطر تفاهم نامه همکاری امضا می نمایند

به گزارش پیامک مسعود، مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز در دوحه با دکتر عبدالعزیز الکواری مدیر اجرایی مرکز درمانی اسپیتار قطر و دکتر حکیم چالبی مدیر اجرایی پزشکی ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن و همکاری های بین المللی آسپیتار ملاقات کرد.

فدراسیون پزشکی ورزشی با مرکز درمانی اسپیتار قطر تفاهم نامه همکاری امضا می نمایند

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش گروه ورزشی پیامک مسعود، در این ملاقات که دکتر فرزاد کبارفرد و دکتر امیر صدیقی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی را همراهی می کردند، با بازدید از مرکز فوق تخصصی پزشکی ورزشی قطر همراه بود و طرفین ضمن تاکید بر همکاری های دو جانبه بر عقد تفاهم نامه همکاری در آینده نزدیک برای پیشبرد اهداف تحقیقاتی-مطالعاتی و همچنین استفاده طرفین از ظرفیت های پزشکی ورزشی، توافق کردند.

بر اساس این گزارش، مرکز پزشکی درمانی قطر اسپیتار یکی از تخصصی ترین مراکز در دنیا است که بسیاری از ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان از امکانات درمانی و پزشکی آن بهره می برند. این مرکز در سال 2009 از سوی فیفا و در سال 2015 از سوی کمیته بین المللی المپیک ه بعنوان مرکز درمانی برتر در حوزه پزشکی ورزشی مورد تایید نهاده شد. ورزشکاران و قهرمانانی همچون نیمار، پائلو مالدینی، آنجل دی ماریا و روبرتو کارلوس از افراد برجسته ای هستند که از خدمات این مرکز استفاده نموده اند.

|

منبع: پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 677

به "فدراسیون پزشکی ورزشی با مرکز درمانی اسپیتار قطر تفاهم نامه همکاری امضا می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون پزشکی ورزشی با مرکز درمانی اسپیتار قطر تفاهم نامه همکاری امضا می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید