نامه دفتر تحکیم وحدت به وزیر بهداشت ، آقای نمکی؛ بدون توجه به فشارها به کار خود ادامه دهید

به گزارش پیامک مسعود، دفتر تحکیم وحدت در نامه ای به وزیر بهداشت، ضمن حمایت از وی در مقابل فشار ها گفت: آنچه باعث تعجب و تأسف است همراهی کردن عده ای از مسئولان دولتی در رده های مختلف با ندای دشمنان برای تخریب سنگر فرماندهی مبارزه با کروناست.

نامه دفتر تحکیم وحدت به وزیر بهداشت ، آقای نمکی؛ بدون توجه به فشارها به کار خود ادامه دهید

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به دنبال انتشار اخباری مبنی بر استعفای اجباری وزیر بهداشت، دفتر تحکیم وحدت در نامه ای به سعید نمکی، وزیر بهداشت از وی خواست تا با قدرت به کار خود ادامه دهد.

متن کامل نامه به توضیح زیر است:

جناب آقای دکتر نمکی

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سلام علیکم

چندی ست از گوشه و کنار اخباری مبنی بر سنگ اندازی و ایجاد اخلال در راستا جهادی تلاشگران وزارت بهداشت به گوش میرسد که تازه ترین آنها، از فشار بر روی حضرتعالی جهت استعفا حکایت دارد. اینکه عملکرد مثبت وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران و پزشکان و پرستاران و کارکنان خدوم بیمارستان ها در مهار این همه گیر منحوس موجب نارضایتی دشمنان خارجی گردد، مساله تازه ای نیست، اما آنچه باعث تعجب و تاسف است همراهی کردن عده ای از مسئولان دولتی در رده های مختلف با ندای دشمنان برای تخریب سنگر فرماندهی مبارزه با کروناست.

براساس نظرات کارشناسی حضرتعالی و همکارانتان، بر کسی پوشیده نیست که ما در آستانه موج دوم این بیماری قرار داریم و مجددا تعداد مبتلایان رو به افزایش نهاده است و عبور از این شرایط، علاوه بر همراهی همیشگی مردم نیازمند همکاری دستگاه های مختلف دولتی است که باید با جدیت و قوت هرچه بیشتری رخ دهد.

دفتر تحکیم وحدت ضمن ابراز حمایت همه جانبه از حضرتعالی و کادر درمانی کشور، از جنابعالی تقاضا میکند تا بدون توجه به حواشی و فشار های ناروا جانانه به کار خود ادامه دهید و آمادگی کامل دفاتر خود جهت هرگونه همکاری در این راستا را اعلام می دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 937

به "نامه دفتر تحکیم وحدت به وزیر بهداشت ، آقای نمکی؛ بدون توجه به فشارها به کار خود ادامه دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه دفتر تحکیم وحدت به وزیر بهداشت ، آقای نمکی؛ بدون توجه به فشارها به کار خود ادامه دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید