ویزا و پروانه اقامت اتباع خارجی به مدت 3 ماه تمدید شد

به گزارش پیامک مسعود، رئیس پلیس اداره مهاجرت و گذرنامه ناجا گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا از یکم اسفند ماه سال 98، ویزا و پروانه اقامت اتباع خارجی تا 3 ماه تمدید شده است.

ویزا و پروانه اقامت اتباع خارجی به مدت 3 ماه تمدید شد

به گزارش پیامک مسعود، سرهنگ سید محمد رضا طبائی رئیس پلیس اداره گذرنامه نیروی انتظامی درخصوص نحوه تمدید ویزا و پروانه اقامت اتباع خارجی در ایران به دنبال شیوع ویروس کرونا گفت: از یکم اسفند ماه سال 98، بر اساس ابلاغیه، اعلام شد ویزا و پروانه اقامت اتباع خارجی به مدت 3 ماه تمدید شده است و افراد نیازی ندارند برای تمدید، حضورا به مراکز پلیس مهاجرت و گذرنامه مراجعه کنند.

وی در ادامه مطرح نمود: در طول اعمال این معافیت از ابتدای اسفند، مشاهده شده که برخی از اتباع کشور افغانستان اصرار بر تمدید ویزا و پروانه اقامت خود به صورت حضوری دارند بر همین اساس با توافق به عمل آمده با اداره کل اتباع و امور مهاجرین وزارت کشور و دفاتر کفالت اتباع خارجه، مقرر شد این دسته از اتباع افغان برای تمدید ویزا خود با ارائه مدارک لازم به دفاتر مذکور مراجعه کنند.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس اداره مهاجرت و گذرنامه ناجا همچنین تاکید کرد: این معافیت شامل اتباع خارجی که تاریخ ویزا و پروانه اقامت آن ها تا قبل از یکم اسفند پایان یافته است، نمی شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 789

به "ویزا و پروانه اقامت اتباع خارجی به مدت 3 ماه تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزا و پروانه اقامت اتباع خارجی به مدت 3 ماه تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید