پایداری شبکۀ ایرانسل در فین با وجود وقوع زلزله ، مکالمۀ رایگان برای زلزله زدگان

به گزارش پیامک مسعود، در پی وقوع دو زلزلۀ 6.4 و 6.3 ریشتری حوالی فین در استان هرمزگان، شبکۀ ایرانسل کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است. ایرانسل بعلاوه به مردم زلزله زدۀ فین، تا پایان هفته، مکالمۀ رایگان ارائه کرد.

پایداری شبکۀ ایرانسل در فین با وجود وقوع زلزله ، مکالمۀ رایگان برای زلزله زدگان

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پس از وقوع زمین لرزه در حوالی فین در استان هرمزگان، شبکۀ ایرانسل در شرایط پایدار به سر می برد و با وجود افزایش ترافیک تماس، پیامک و دیتا، ناشی از نگرانی های طبیعی ایجاد شده پس از وقوع زلزله، در حال ادامۀ خدمت رسانی به مشترکان است.

با توجه به رعایت اصول ایمنی و بالاترین استانداردهای بین المللی در طراحی و ساخت سایت های ارتباطی ایرانسل، با وجود وقوع چند زلزلۀ شدید، هیچ یک از سایت های ایرانسل در منطقۀ زلزله زده دچار مشکلاتی نظیر سقوط، تخریب و آسیب فیزیکی نشده اند و اتصال سایت های ارتباطی ایرانسل به شبکه و خدمت رسانی به مشترکان منطقۀ فین، بدون مشکل در جریان است و صرفاً به علت طولانی شدن قطع برق، 12 سایت ایرانسل در کل استان هرمزگان، دچار مشکل موقتی تأمین انرژی شده بوده اند که این مشکل با حضور کارشناسان فنی ایرانسل و ارسال دیزل ژنراتور به سایت های دچار مشکل، حل شده است.

ایرانسل آمادگی دارد تا درصورت درخواست اپراتورهای دیگر، به وسیله رومینگ ملی، میزبان مشترکان آن ها نیز باشد.

با هدف تسهیل ارتباطات در شرایط اضطراری، مکالمۀ مشترکان ایرانسل در شهر فین با خطوط ایرانسلی و غیر ایرانسلی، تا پایان هفته، رایگان خواهد بود.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با رصد 100 درصدی شبکه به صورت 24 ساعته، همیشه در حالت آماده باش قرار گرفته است تا در صورت بروز و مشاهده کوچک ترین اختلال، آن را رفع نموده و برترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشترکان خود ارائه می دهد.

امروز یکشنبه، 23 آبان 1400، در ساعت های 15 و 37 دقیقه و 15 و 38 دقیقه، دو زمین لرزه به بزرگی 6.4 و 6.3 ریشتر در عمق 15 کیلومتری زمین، در حوالی فین در استان هرمزگان رخ داد و در استان ها و حتی کشورهای همجوار هم احساس شده است.

ایرانسل، از ابتدای راه اندازی شبکۀ خود، طرح پایداریِ شبکه در شرایط بحران را اجرا نموده تا در مواقع بروز حوادثی مانند بلایای طبیعی، اختلال در تجربۀ مشترکان به حداقل ممکن برسد.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1756

به "پایداری شبکۀ ایرانسل در فین با وجود وقوع زلزله ، مکالمۀ رایگان برای زلزله زدگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایداری شبکۀ ایرانسل در فین با وجود وقوع زلزله ، مکالمۀ رایگان برای زلزله زدگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید