پلیس: سنگ پرانان روز دربی شناسایی شدند، اما دستگیر نشدند

به گزارش پیامک مسعود، دستگیری و جریمه این افراد، بدون شک می تواند تا حدود زیادی به کاهش جنجال ها و تنش های ورزشگاه ها کمک کند؛ اینکه تماشاگران به این نتیجه برسند که نهادهای نظارتی کاملاً بر رفتار آنها در ورزشگاه ها نظارت دارند و در صورت لزوم احکام بازدارنده برای اشخاص صادر خواهد شد.

پلیس: سنگ پرانان روز دربی شناسایی شدند، اما دستگیر نشدند

بعد از استانداردسازی ورزشگاه ها، اولین انتظاری که از مسئولان برگزاری مسابقه و نیروی انتظامی می رود این است که بتوانند متخلفان را شناسایی کنند؛ نمونه شاخص آن هم شناسایی سنگ پرانان در دربی است. آیا این اتفاق افتاده است و این افراد شناسایی شده اند؟

به گزارش ایران ورزشی، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در همین رابطه توضیح می دهد: با توجه به الکترونیکی شدن بلیت مسابقات، برخورد با افرادی که قصد هنجارشکنی دارند راحت تر شده است.

سردار رحیمی به حادثه ای اشاره می کند که برای یکی از بازیکنان فوتبال بر اثر پرتاب سنگ از سوی تماشاگران به وجود آمده بود: افرادی که به درون زمین سنگ پرتاب کردند شناسایی شدند ولی هنوز دستگیر نشده اند.

دستگیری و جریمه این افراد، بدون شک می تواند تا حدود زیادی به کاهش جنجال ها و تنش های ورزشگاه ها کمک کند؛ اینکه تماشاگران به این نتیجه برسند که نهادهای نظارتی کاملاً بر رفتار آنها در ورزشگاه ها نظارت دارند و در صورت لزوم احکام بازدارنده برای اشخاص صادر خواهد شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 9 آبان 1398 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 328

به "پلیس: سنگ پرانان روز دربی شناسایی شدند، اما دستگیر نشدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس: سنگ پرانان روز دربی شناسایی شدند، اما دستگیر نشدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید