پیشتازی حزب NDP در نظرسنجی های اولیه برای انتخابات نه چندان محبوب بریتیش کلمبیا

به گزارش پیامک مسعود، حزب NDP بریتیش کلمبیا در روزهای اولیه انتخابات استانی کمی از احزاب رقیب خود جلوتر خواهند بود.

پیشتازی حزب NDP در نظرسنجی های اولیه برای انتخابات نه چندان محبوب بریتیش کلمبیا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای توریستی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

در نظرسنجی های اخیر که از شرکت های اینستایتس وست و ریسرچ انجام شد، درحالی که پاسخ ها به نظرسنجی اینسایتس وست نشان می دهد که بیشتر بریتیش کلمبیایی ها با تصمیم NDP برای برگزاری انتخابات زودهنگام در میان پاندمی کووید-19 مخالف هستند، این حزب هنوز در رقابت انتخابات جلو است.

با استناد به نظرات به دست آمده از این شرکت، 58 درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی می گویند با تصمیم جان هورگان رهبر حزب NDP برای اعلام انتخابات زودهنگام مخالف هستند. روی هم رفته، 30 درصد از پاسخ دهندگان گفتند با انتخابات به شدت مخالف هستند و 27 درصد گفتند تا حدی مخالف هستند.

با وجود مخالفت کلی با انتخابات زودهنگام، تعداد افرادی که می خواستند به حزب NDP رای بدهند فقط کمی از تابستان تا به حال کاهش داشته است. 42 درصد گفتند می خواهند به حزب NDP رای بدهند که نسبت به 47 درصد ژوئن کمی کاهش داشت.

بعد از گذشت فقط 2 روز از کمپین انتخاباتی، 29 درصد گفتند می خواهند از لیبرال های بریتیش کلمبیا حمایت نمایند و 16 درصد گفتند می خواهند به حزب سبز استان رای بدهند. 12 درصد دیگر هم گفتند می خواهند به محافظه کاران رای بدهند.

با استناد به اینسایتس، 20 درصد کل رای دهندگان دارای صلاحیت هنوز تصمیم نگرفته اند. هنوز چند هفته از کمپین انتخاباتی باقی مانده است.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1045

به "پیشتازی حزب NDP در نظرسنجی های اولیه برای انتخابات نه چندان محبوب بریتیش کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشتازی حزب NDP در نظرسنجی های اولیه برای انتخابات نه چندان محبوب بریتیش کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید