چگونه یک خلبان نیروی هوایی شوروی، هواپیمای جنگنده نیروهای آلمان نازی را دزدید و به سوی کشورش بازگشت!

به گزارش پیامک مسعود، هواپیمای ستوان کوزنِتسوف از شوروی، به وسیله یک هواپیمای آلمانی سقوط کرد، اما او پیروز شده بود به موقع از کابین خارج گردد و به سلامت فرود آید.

چگونه یک خلبان نیروی هوایی شوروی، هواپیمای جنگنده نیروهای آلمان نازی را دزدید و به سوی کشورش بازگشت!

با تور ارزان آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

او در یک دشت باز فرود آمده بود، بنابراین به محض انفجار هواپیمای ش و محاصره میدان در آتش و دود ناشی از آن، آغاز به دویدن و یافتن سرپناهی برای خود کرد.

او شانس آورد و خلبانی که هواپیمای ش را هدف قرار داده بود، یک اشتباه مهم کرد که توانست جانِ کوزنتسوف را نجات دهد:

خلبان آلمانی فرود آمد تا از هواپیمایی که سرنگون نموده بود، سوغاتی ای بردارد و به مقر خود ببرد، بنابراین در حالی از هواپیمای خود پیاده شد که نمی دانست کوزنتسوف هنوز زنده است.!

کوزنتسوف آهسته از مخفیگاه خود خارج شد، سوار هواپیمای آلمانی شد و در آسمان اوج گرفت. خلبان مبهوت آلمانی تنها کاری که می توانست بکند، این بود که با تپانچه خود از روی زمین به سمت هواپیمایی که در آسمان دورتر و دورتر می شد، شلیک نماید.

او با یک هواپیمای آلمانی، وارد حریم هوایی شوروی شد و آن قدر خوش شانس بود که ضدهوایی های شوروی، به هواپیمای ش آسیبی نرسانند. بالاخره او در سلامت کامل به شوروی رسید.

منبع: یک پزشک
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1586

به "چگونه یک خلبان نیروی هوایی شوروی، هواپیمای جنگنده نیروهای آلمان نازی را دزدید و به سوی کشورش بازگشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه یک خلبان نیروی هوایی شوروی، هواپیمای جنگنده نیروهای آلمان نازی را دزدید و به سوی کشورش بازگشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید