طاهری: استقلال اسیر حرفه ای گری الهلال شد، تیم مجیدی حذف شد اما خوب کار کرد

به گزارش مجله پیامک مسعود، بیژن طاهری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، شاگردان فرهاد مجیدی مقابل الهلال خوب بازی کردند، اما اسیر حرفه ای گری این تیم شدند.

طاهری: استقلال اسیر حرفه ای گری الهلال شد، تیم مجیدی حذف شد اما خوب کار کرد

بیژن طاهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شکست 2 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: شاید بگویند بعضی بازیکنان تازه خوب بازی نکردند، اما از بدشانسی آنها در اولین تجربه شان به الهلال عربستان خوردند، تیمی که در این چند وقت سر و صدایی زیادی داشت. الهلالی ها از استقلال زخم خورده بودند و با همه توان آمدند که بازی را ببرند. بازیکنان استقلال بعد از 10 دقیقه اول، ترس شان ریخت و بازی را در دست گرفتند. آنها موقعیت های زیادی داشتند که گل نشد، اما متأسفانه روی اشتباهات فردی گل خوردند. وقتی مدافع تیم لیز می خورد، دیگر دست کسی نیست. توان استقلال همین بود و بازیکنان بیشتر از این نمی توانستند کاری نمایند.

وی اضافه کرد: از تیمی که این همه بازیکن باتجربه از دست می دهد، چه انتظاری باید داشت؟ دیدید که چند بازیکن جوان داخل زمین مقابل ستاره های حرفه ای الهلال بازی می کردند. تعویض های فرهاد مجیدی خوب بودند، اما باز هم باید بگویم توان استقلال همین بود. الهلالی ها سر و صدای زیادی داشتند و مدام صحبت از این بود که بازیکن 15 میلیون دلاری جذب نموده اند. بازیکنان ما هم شاید تحت تأثیر این مسائل قرار گرفته بودند.

بازی با الهلال خاص بود و استقلال اسیر حرفه ای گری الهلال شد.، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله اظهار داشت: استقلال حذف شد، اما تیمِ مجیدی نمایش خوبی داشت. به اعتقاد من استقلالی ها می توانند در لیگ ایران پیروز باشند. امیرحسین حسین زاده خیلی خوب بازی کرد و می گردد روی او حساب باز کرد.

طاهری درباره ادامه حضور مجیدی روی نیمکت استقلال هم گفت: برای اولین بار است که تیم استقلال را سرمربی این تیم می بندد و بهتر است او ثمره انتخاب هایش را ببیند. هر کسی سرمربی گردد، اولین جمله اش این است که تیم را من نبسته ام. در آسیا خیلی چیزها کم داریم و نباید توقع داشته باشیم که قهرمان شویم. به چه دلیلی باید مجیدی عوض گردد؟ نباید دست روی مجیدی بگذارند و باید صبر نمایند و ثمره کار او را ببینند.

وی در سرانجام یادآور شد: در چند سال اخیر که دو سال آن خودم در استقلال حضور داشتم، هیچ وقت بین سرمربی تیم و مدیرعامل باشگاه تفاهم نبوده است. تفاهم یکی از عوامل قهرمانی است. وقتی اختلاف نظرها زیاد باشد، لج و لجبازی بیشتر می گردد. اگر همه همدل باشند، قهرمانی به وجود می آید. من در خصوص بازی با الهلال می گویم که استقلال خوب بازی کرد و می توان به آینده امیدوار بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1659

به "طاهری: استقلال اسیر حرفه ای گری الهلال شد، تیم مجیدی حذف شد اما خوب کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهری: استقلال اسیر حرفه ای گری الهلال شد، تیم مجیدی حذف شد اما خوب کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید