اخبار و رویدادها

برگزاری آخرین تمرین تیم فوتبال امید پیش از دیدار با ازبکستان

تیم فوتبال امید آخرین تمرین خود را پیش از مسابقه فردا برابر ازبکستان در سونگلا برگزار کردند.

9 اسفند 1398

سفر نخست وزیر پاکستان به قطر و احتمال ارتباط با توافق طالبان-آمریکا

وزارت خارجه پاکستان در بیانیه ای اظهار داشت که هدف از سفر عمران خان ملاقات با مقامات قطری است اما بعضی می گویند که این ملاقاتها به توافقنامه صلح طالبان و آمریکا مرتبط است.

8 اسفند 1398

20 کشته در درگیری پلیس هند با معترضان سفر ترامپ به این کشور

اعتراض اقشار مختلف مردم هند به سفر رئیس جمهور آمریکا به این کشور ادامه دارد و تعداد تلفات برخورد خشن پلیس و نیرو های امنیتی با آن ها نیز رو به افزایش است.

8 اسفند 1398

5 روش جدید دولت برای انتشار اوراق اقتصادی

مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی اظهار داشت: دولت برای اولین بار از 5 روش عرضه تدریجی، حراج، فروش اوراق به کسر (کمتر از قیمت اسمی)، پذیره نویسی و عرضه خصوصی برای انتشار اوراق در سال 99 استفاده خواهد نمود.

7 اسفند 1398

ایجاد 1100 فرصت شغلی در گردشگری اردبیل

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از ایجاد فرصت شغلی برای 1100 نفر در حوزه های 4 گانه میراث فرهنگی این استان طی 11 ماهه امسال اطلاع داد.

7 اسفند 1398

اقدام مجلس نخستین گام در راستا آزادسازی عراق است

به گزارش خبرنگاران به نقل از سومریه نیوز، گردانهای حزب الله عراق با صدور بیانیه ای به مصوبه مجلس این کشور مبنی بر اخراج نظامیان خارجی از عراق واکنش نشان داد.

7 اسفند 1398

اردوی پرسپولیس در قطر روی هوا!

باشگاه پرسپولیس تا خاتمه وقت اداری امروز فرصت دارد پول لازم برای برگزاری اردو در قطر را فراهم کند در غیر اینصورت اردوی سرخ ها در دوحه لغو می گردد.

6 اسفند 1398

کرمان از قطب های گردشگرپذیر کشور است

زهرا احمدی پور گفت: کرمان با داشتن پنج اثر در فرصت میراث جهانی از قطب های گردشگرپذیر کشور محسوب می گردد.

6 اسفند 1398

6 عادت مشترک افراد قدرتمند و ثروتمند جهان

چه ارتباطی میان تیم کوک، بیل گیتس، جک ما و ریچارد برانستون وجود دارد؟

6 اسفند 1398

حمایت از بخش خصوصی برای توسعه گردشگری در خوزستان

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه خوزستان تنها استان است که 3 اثر ثبت جهانی در حوزه میراث فرهنگی دارد، گفت: باید از شرکت های خصوصی و سرمایه گذار برای توسعه گردشگری در خوزستان حمایت گردد.

5 اسفند 1398

رسانه آلمانی: آمریکا نمی داند چگونه با نفوذ روزافزون ایران در عراق مقابله کند

یک رسانه آلمانی حملات هوایی آمریکا به مواضع حشد شعبی در عراق را اقدامی غیر هوشمندانه ارزیابی نموده و نوشت: این اقدام آمریکا نشان داد که ترامپ هیچ استراتژی مشخصی درباره عراق ندارد.

4 اسفند 1398

نکات مهم برای خرید خودرو جاده یا مسافرت

استفاده از ماشین شخصی برای مسافرت از اون جهت خوبه که هر جا دلت بخواد می تونی وایسی و از مناظر طبیعی لذت ببری. قطعاً این جملات برای شما نیز آشناست، آنجا که بحث از مزیت خودروی شخصی نسبت به سایر وسایل حمل ونقل برای سفر مطرح می گردد.

4 اسفند 1398

برداشت خیار گلخانه ای در ایرانشهر از مرز چهار هزار تن گذشت

مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر گفت: بیش از چهار هزار تن خیار گلخانه ای از اواخر آبان تا به امروز در این شهرستان برداشت و روانه بازار مصرف شده است.

3 اسفند 1398

خدمات نسل 5 هواوی در هند آزمایش می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، در شرایطی که دولت آمریکا بسیاری از کشورهای دنیا را برای تحریم هواوی تحت فشار قرار داده، دولت هند هنوز در این زمینه به جمع بندی نهایی نرسیده و تصمیم گرفته تا هواوی فعلاً در آنالیز های آزمایشی در این زمینه مشارکت داده...

3 اسفند 1398

9 میلیون و 300 هزار زائر و مسافر در 14 روز گذشته به خراسان رضوی سفر کردند

سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی گفت: بیش از 9 میلیون و 300 هزار زائر و مسافر در طی 14 روز گذشته به خراسان رضوی آمده اند.

3 اسفند 1398

دولت عراق از تأمین امنیت سفارت آمریکا اعلام معذوریت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، سفارت آمریکا به دلیل شعله ور شدن آتش خشم تظاهرات کنندگان عراقی از دولت بغداد درخواست یاری نموده است.

2 اسفند 1398

غیبت کاپیتان تیم ملی بسکتبال در انتخابی کاپ آسیا

به گزارش خبرنگاران، کاپیتان تیم ملی بسکتبال در جریان رقابت های باشگاهی دچار آسیب دیدگی شد و به همین دلیل نتوانست مهرام را در چند ملاقات پایانی مرحله مقدماتی این رقابت ها همراهی کند.

2 اسفند 1398

تهدید ایتالیا برای بستن بنادر خود به روی مهاجران خارجی

ایتالیا از اتحادیه اروپا خواست تا برای پذیرش مهاجران آفریقایی یاری کند و در غیر این صورت بنادر خود را به روی مهاجران خارجی خواهد بست.

2 اسفند 1398

تغییرات گسترده در هیات مدیره استقلال با حضور مدیران مالی، منزوی و فتحی هم رفتنی شدند

در این سال ها بهرام افشارزاده، سید رضا افتخاری و در نهایت امیر حسین فتحی به عنوان مدیرعامل در باشگاه استقلال فعالیت کردند که هر کدام از این نفرات به نوبه خود اشتباهاتی داشتند که منجر به عدم نتیجه گیری این تیم در فصول اخیر شد.

1 اسفند 1398

برش استانی تدوین بسته های حمایت از گردشگری اردبیل اجرا می گردد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: سال جاری برش استانی تدوین بسته های حمایت از گردشگری اردبیل اجرا می گردد.

1 اسفند 1398
تعداد: (573)