اخبار اقتصادی

از هر کسی چک بانکی قبول نکنید!

با کوشش ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری، فردی که در پوشش سایت دیوار با خرید 15 تن خرما از یک تاجر در محمدشهر کرج ، اقدام به ارائه چک جعلی به مبلغ یک ملیارد و 620 میلیون ریال نموده بود دستگیر شد.

15 آذر 1398

همه آنچه که باید هنگام فروش خودرو بدانید

برای فروش خودرو باید مراحل قانونی طی گردد، حال اگر به این مراحل توجهی نکنیم، ممکن است مشکلاتی برای ما به وجود آید.

15 آذر 1398

سرویس دهی رایگان قطارشهری در روز شهادت امام رضا(ع)

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: ساعت سرویس دهی قطارشهری در ایام شهادت امام رضا(ع) به مدت دو ساعت افزایش می یابد و در روز شهادت امام رضا(ع) نیز سرویس دهی رایگان انجام خواهد گرفت.

13 آذر 1398

تغییر تعرفه های روانشناسی و مشاوره در انتظار تایید هیات دولت

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور از مشخص تعرفه جلسات روان شناسی و مشاوره سال 98 توسط شورای مرکزی این سازمان و ارسال آن به هیات دولت خبر داد و گفت: در صورت تایید هیات دولت، تعرفه جلسه (در مدت زمان 45 دقیقه ) روان شناسی یا مشاوره در سال 1398 نسبت به تعرفه...

12 آذر 1398

عدم آتش بس به تشدید تحریم ترکیه می انجامد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بیزینس اینسایدر، استیو منوچین وزیر خزانه داری آمریکا می گوید چنانچه ترکیه با آتش بس در شمال شرق سوریه موافقت نکند؛ واشنگتن هم به نوبه خود مهیای افزایش فشارهای مالی بر دولت آنکارا می گردد و از اثربخشی آنها اطمینان دارد.

8 آذر 1398

هیات دولت مصوبه سال 95 خود درباره تعطیلی پنجشنبه ها را فراموش کرد

19 خرداد سال 95 با تصویب هیات دولت 10 وزیر ماموریت پیدا کردند به منظور مدیریت تقاضای سفر، بسته عملیاتی کاهش ساعات و ایام کاری هفته را طراحی و ظرف سه ماه ارائه نمایند.

7 آذر 1398

اعلام وضعیت اضطراری ملی در آمریکا به دلیل عملیات ترکیه

رئیس جمهور آمریکا از اعلام وضعیت اضطراری ملی در این کشور به دلیل عملیات نظامی ترکیه در سوریه و بلوکه کردن اموال مسئولان این عملیات اطلاع داد.

5 آذر 1398

معمای حریم خصوصی باید حل شود شفافیت کلید پاسخگویی ضرورتی به نام حفاظت از اطلاعات

دبیر شورای عالی فضای مجازی در همایش یک روزه زیست بوم دسترسی همگانی به اطلاعات که روز گذشته در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد گفت: پیاده سازی دسترسی به اطلاعات سخت است ما یک معمای حریم خصوصی داریم که باید حل شود.

4 آذر 1398

وقتی سختی کار را به جان می خرند...

پزشکان، پرستاران، آتش نشانان و رانندگان کامیون از جمله افرادی هستند که مجبور به کار کردن در شیفت شب می شوند.

3 آذر 1398

تقویت شتاب دهنده ها و استارتاپ ها برای مقابله با تحریم ها در یزد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد سمت و سوی این استان برای مقابله با تحریم ها را در حوزه کارآفرینی به سمت شتاب دهنده ها و استارتاپ ها و تقویت آنها خواند.

2 آذر 1398

بازار شکر در رادار تعزیرات، برخورد با دانه درشتان متخلف در بازار شکر

رایگانی درباره جزییات و چگونگی آنالیز پرونده های شکر در سازمان تعزیرات توضیحاتی داد.

30 آبان 1398

45 کشور جهان متقاضی دریافت محصولات نانویی ایران، خیز کشور برای صادرات یک میلیاردی

ستاد توسعه فناوری نانو پس از 16 سال فعالیت در حوزه های ترویج، توسعه و حمایت از شرکت های صنعتی و فناور در این زمینه، توانست فراوری 610 محصول نانویی، صادرات به 45 کشور جهان، رسوخ آن به 15 صنعت و ایجاد بازار 1400 میلیارد تومانی را در کارنامه خود به ثبت برساند.

25 آبان 1398

امتناع وزیر ورزش از کلنگ زنی پروژه جدید به دلیل نبود اعتبارات

به گزارش خبرنگاران، احداث و بهره برداری از پروژه ای با عنوان خانه جوان در شهرستان قاین از جمله پروژه های پیش بینی شده در ورزش استان خراسان جنوبی است.

22 آبان 1398

ادعای پامپئو: آدریان دریا در حال تحویل نفت به سوریه است

وزیر خارجه آمریکا با انتشار یک تصویر ماهواره ای مدعی شد که نفتکش آدریان دریا در حال تحویل نفت در سوریه است و جهان باید با ایران به دلیل این اقدام برخورد کند.

18 آبان 1398

قلعه نویی: با آمدن ممبینی مسائلی در داوری ریشه کن شده است، گل ذوب آهن صد درصد آفساید بود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید این تیم فصل گذشته از مسائلی آسیب دید که امسال با آمدن هدایت ممبینی به کمیته داوران این ریشه کن شده است.

18 آبان 1398

5 دستور همتی برای خرید سهام بانک ها ، خرید بیش از 33 درصد سهام بانک توسط یک نفر ممنوع شد

رئیس کل بانک مرکزی تاکید نمود: برپایه دستورالعمل چگونگی تملک سهام بانک ها، تملک بیش از 33 درصد سهام بانک، برای هر مالک واحد (اشخاص حقیقی یاحقوقی دارای روابط اقتصادی، خویشاوندی، نیابتی، وکالتی یا مدیریتی) ممنوع بوده و تملک سهام بین10 تا 33 درصد فقط با تایید...

17 آبان 1398

ارتش پاکستان در فهرست ارتش های قدرتمند جهان

فهرست قدرتمند ترین ارتش های جهان در سال 2019 منتشر شد.

17 آبان 1398

میدل ایست آی: ایران و عربستان به زودی تفاهم نامه امضا می نمایند

ایالات متحده آمریکا موافقتش را با مذاکره میان تهران و ریاض اعلام نموده است. فالح الفیاض، مشاور امنیت ملی عراق هم اکنون در آمریکاست تا دربارۀ تاریخ این ملاقات مصاحبه کند.

16 آبان 1398

قلعه نویی: اسطوره های مدعی، استقلال را تنها گذاشتند، استقلال سیزدهم و نهم و دسته سه مال من است

: روزی که آقای شفیع زاده آمد استقلال اهواز را تحویل بگیرد به او گفتم یک آب باریکه برای استقلال اهواز زدی و اگر یک روزی هزینه را ببری بالا و بعداً قطع کنی این تیم نابود می گردد و همان هم شد.

15 آبان 1398

بهترین دانشگاه های کسب و کار جهان در 2020 معرفی شدند

نظام رتبه بندی بین المللی کیواس، در جدیدترین رتبه بندی خود بهترین دانشگاه های جهان در حوزه کسب و کار را برای سال 2020 معرفی کرد.

13 آبان 1398
تعداد: (113)