اخبار اقتصادی

اردوی پرسپولیس در قطر روی هوا!

باشگاه پرسپولیس تا خاتمه وقت اداری امروز فرصت دارد پول لازم برای برگزاری اردو در قطر را فراهم کند در غیر اینصورت اردوی سرخ ها در دوحه لغو می گردد.

6 اسفند 1398

کرمان از قطب های گردشگرپذیر کشور است

زهرا احمدی پور گفت: کرمان با داشتن پنج اثر در فرصت میراث جهانی از قطب های گردشگرپذیر کشور محسوب می گردد.

6 اسفند 1398

6 عادت مشترک افراد قدرتمند و ثروتمند جهان

چه ارتباطی میان تیم کوک، بیل گیتس، جک ما و ریچارد برانستون وجود دارد؟

6 اسفند 1398

حمایت از بخش خصوصی برای توسعه گردشگری در خوزستان

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه خوزستان تنها استان است که 3 اثر ثبت جهانی در حوزه میراث فرهنگی دارد، گفت: باید از شرکت های خصوصی و سرمایه گذار برای توسعه گردشگری در خوزستان حمایت گردد.

5 اسفند 1398

رسانه آلمانی: آمریکا نمی داند چگونه با نفوذ روزافزون ایران در عراق مقابله کند

یک رسانه آلمانی حملات هوایی آمریکا به مواضع حشد شعبی در عراق را اقدامی غیر هوشمندانه ارزیابی نموده و نوشت: این اقدام آمریکا نشان داد که ترامپ هیچ استراتژی مشخصی درباره عراق ندارد.

4 اسفند 1398

خدمات نسل 5 هواوی در هند آزمایش می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، در شرایطی که دولت آمریکا بسیاری از کشورهای دنیا را برای تحریم هواوی تحت فشار قرار داده، دولت هند هنوز در این زمینه به جمع بندی نهایی نرسیده و تصمیم گرفته تا هواوی فعلاً در آنالیز های آزمایشی در این زمینه مشارکت داده...

3 اسفند 1398

تغییرات گسترده در هیات مدیره استقلال با حضور مدیران مالی، منزوی و فتحی هم رفتنی شدند

در این سال ها بهرام افشارزاده، سید رضا افتخاری و در نهایت امیر حسین فتحی به عنوان مدیرعامل در باشگاه استقلال فعالیت کردند که هر کدام از این نفرات به نوبه خود اشتباهاتی داشتند که منجر به عدم نتیجه گیری این تیم در فصول اخیر شد.

1 اسفند 1398

آزادراه هایی که در بین آزادراه های الکترونیکی جدید جای دارند

در پی تغییرات اجرا شده، بزودی قرار است که تعدادی از آزادراه های کشور به جمع آزادراه های الکترونیکی جدید بپیوندند که می تواند گامی مهم در حمل و نقل کشور باشد. این خبر پیرامون پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه ها جای دارد.

28 بهمن 1398

شاخص بهره مندی از آب در روستا های سیستان و بلوچستان مناسب نیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به گستردگی حوزه سرزمینی متاسفانه شاخص های بهره مندی از آب در روستا های این استان مناسب نبوده است.

26 بهمن 1398

اهمیت دیجیتالی شدن دفترچه ملاحظات گردشگری در ایران

همان طور که در خبرها آمده بود، در راستای ارتقای سطح آگاهی و شناخت گردشگران خارجی که قصد سفر به ایران را دارند، دفترچه هایی به عنوان همراه سفر، به زبان های مختلف توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورمان تهیه شده تا به وسیله نمایندگی های...

25 بهمن 1398

خرید خانه در اردبیل ؛ نکاتی که ضروری است بدانید

اردبیل شهری مرزی و سردسیر در شمال غربی ایران است که جاذبه های گردشگری فراوان آن متقاضیان بسیاری را مایل به سکونت در این شهر نموده است.

25 بهمن 1398

اختصاص هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار به صنعت گردشگری

معاون رییس جمهوری و سخنگوی دولت از اختصاص هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار به صنعت گردشگری اطلاع داد.

24 بهمن 1398

جزیره کیش یا قشم به کدامیک سفر کنیم؟

قشم ساحل بسیار وسیعی دارد. اما گردشگران آن کم تر از جزیره کیش هستند و درنتیجه شما می توانید به راحتی یک کنج دنج برای تماشای آبی بیکران دریا برای خود بیابد.

22 بهمن 1398

حضور 8 ایرانی در تیمهای خارجی فوتسال باشگاه های آسیا

دهمین دوره مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا شروع شده و مس سونگون نماینده ایران در این بازی هاست اما سایر تیم ها هم از بازیکنان ایرانی بهره می برند.

22 بهمن 1398

تایلند به دنبال راه اندازی قطار سریع السیر تا سال 2023 است

دولت تایلند امیدوار است تا سال 2023 بتواند خط آهن قطار سریع السیر را در این کشور راه اندازی کند که بخشی از برنامه اتصال چین به سایر کشورهای آسیایی محسوب می گردد.

21 بهمن 1398

اثرات غیر مستقیم صنعت گردشگری بر کشورها

تحلیل اثر غیر مستقیم مالی گردشگری بر معیارهایی مانند فراوری ناخالص داخلی (GDP) ، استخدام و رشد مالی به این منظور صورت گرفته است که نشان دهد چطور گردشگری می تواند بر رشد مالی به ویژه در مواقع بحرانی اثر گذار باشد. مساله بازدهی و برگشت سرمایه در این صنعت در...

21 بهمن 1398

حفاری، استخراج و قاچاق؛ واشنگتن به دنبال چپاول نفت سوریه است

نفت سوریه در شرق این کشور به موضوعی برای نزاع میان طرف های فعال در این پرونده تبدیل شده و واشنگتن از مرحله محروم کردن دولت سوریه از منابعش به مرحله سرقت علنی رسیده است.

19 بهمن 1398

افزایش 19 درصدی قیمت خانه در اروپا

داده های منتشر شده توسط مرکز آمار اتحادیه اروپا نشان می دهد متوسط قیمت مسکن در سطح اتحادیه اروپا تنها 19 درصد در مقایسه با سال 2007 افزایش داشته است.

17 بهمن 1398

استراماچونی مقابل سپاهان روی نیمکت می نشیند

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده در مورد آخرین شرایط آندره استرماچونی سرمربی ایتالیایی و بازگشتش به ایران گفت: استراماچونی بعد از چند نوبت که در سفارت ایران حضور یافته بود، روز پنجشنبه هم جلسه ای با سفیر و معاون سفیر ایران در ایتالیا داشت و با هم...

17 بهمن 1398

بزرگ ترین حسرت افرادی که برای یاری های بشردوستانه سفر می نمایند

بارها و بارها شنیده ایم داوطلبانی که برای یاری به مناطق محروم اعزام می شوند، زمان بازگشتشان حسرت های مشترکی داشته اند. بسیاری از آن ها آرزو می کردند برخی کارها را به شکل متفاوتی انجام دهند یا چشم هایشان را بازتر نمایند و بگذارند که قلب شان به این خانه...

16 بهمن 1398
تعداد: (174)