ویسی چرا از پیکان جدا شد؟

به گزارش پیامک مسعود، گفته می شود مربی تیم فوتبال پیکان به خاطر درخواست مالی بیشتر از این باشگاه جدا شده است.

ویسی چرا از پیکان جدا شد؟

به گزارش خبرنگاران، عبدالله ویسی که در چند هفته اخیر با مدیران پیکان دچار اختلاف شده بود نهایتا از این باشگاه جدا شد تا سوالات زیادی درباره دلیل جدایی این مربی مطرح شود.

پیکان با هدایت ویسی روزهای سختی را در لیگ نوزدهم پشت سر گذاشت و در نهایت توانست با فرار از سقوط حضورش در لیگ برتر بیستم را قطعی کند. پیکانی ها درحالی در چند هفته اخیر تمرینات خود را آغاز کردند که خود را برای حضوری قدرتمند در لیگ بیستم آماده می کنند اما جدایی ویسی برنامه های پیکان را تغییر داد.

درباره جدایی عبدالله ویسی حرف و حدیث های زیادی مطرح می شود که صحت آنها معین نیست. ویسی در آخرین مصاحبه خود به حذف نشدن برخی بازیکنان انتقاد کرده اما به نظر می رسد جدایی او ارتباط زیادی به بحث جذب بازیکن نداشته باشد.

نکته دیگری که مطرح است به مباحث مالی ارتباط دارد. سرمربی پیکان فصل قبل یک قرارداد یک فصل و نیمه با پیکان امضا کرده و حالا شاید جدایی او به مبلغ قرارداد فصل جدیدش ارتباط داشته باشد؛ موضوعی که البته از سوی مدیران پیکان تایید نشد.

در باشگاه پیکان کمیته فنی با حضور برخی اهالی فوتبال تشکیل شده تا روی کار تیم فوتبال این باشگاه نظارت داشته باشند. این موضوع یکی از اصلی ترین مواردی می تواند باشد که به بروز اختلاف بین طرفین دامن زده است. اگر به مصاحبه پس از بازی پیکان و مس رفسنجان نگاهی بیندازید، ویسی صراحتا می گوید اجازه نمی دهد اصولش زیر پا برود. به همین خاطر می توان گفت تشکیل کمیته فنی و احتمالا نظرات این کمیته مورد قبول ویسی نبوده است.

خبرنگار خبرنگاران در همین رابطه با اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان و همینطور اصغر مدیر روستا مدیر تیم تماس گرفت اما این دو صراحتا اعلام کردند قصد ندارند درباره ویسی مصاحبه کنند چرا که او را دوست صمیمی خود می دانند و جدایی ویسی از پیکان کاملا محبت آمیز بوده است. از طرف دیگر عبدالله ویسی حاضر نشد توضیحاتی درباره اختلافتش با پیکانی ها ارائه کند. همین مسئله نشان می دهد دو طرف می خواهند بدون دامن زدن به حواشی قطع همکاری کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1148

به "ویسی چرا از پیکان جدا شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی چرا از پیکان جدا شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید