4 محبوس احتمالی در ریزش ساختمانی در خیابان ابوذر

به گزارش پیامک مسعود، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از ریزش یک ساختمان قدیمی در کنار محیط گودبرداری شده در خیابان ابوذر و حبس 3-4 نفر در طی این حادثه خبر داد.

4 محبوس احتمالی در ریزش ساختمانی در خیابان ابوذر

به گزارش مهر، سیدجلال ملکی در شرح اخبار ریزش ساختمانی در خیابان ابوذر تهران گفت: حوالی ساعت 7 صبح امروز حادثه احتمال ریزش ساختمانی در خیابان ابوذر، خیابان فلاح در منطقه 17 شهرداری تهران به سامانه 125 آتش نشانی اعلام شد.

وی افزود: آتش نشانان از دو ایستگاه به محل اعزام شدند. البته شب قبل هم اهالی آن محل احتمال ریزش این ساختمان را به دلیل گودبرداری اطراف آن به سازمان آتش نشانی اعلام کرده بودند که شب گذشته هم آتش نشانان به همراه عوامل شهری و انتظامی در محل حضور داشتند و اخطار های لازم را داده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران شرح داد: این ساختمان شب قبل تخلیه شده بود و اخطار های لازم داده شده بود، اما گویا بعد از خلوت شدن محیط 3-4 نفر از نگهبانان وارد ساختمان می شوند و در آنجا می مانند. در واقع در ضلع شرقی و غربی محله ای که گود برداری می شد، ساختمان های قدیمی وجود داشته که البته اخطار ریزش آن ها هم داده شده بود.

وی یادآور شد: همانطور که گفتم از 7 صبح آتش نشانان در محل حضور داشتند و حوالی ساعت 9 صبح نیمی از ساختمان دو طبقه قدیمی تخریب می شود و علیرغم اینکه گفته شده بود که کسی نباید در ساختمان حضور داشته باشد گویا 3-4 نفر از نگهبانان وارد ساختمان می شوند که این موضوع را اهالی محل بعد از ریزش محل به آتش نشانان گفتند.

ملکی گفت: عملیات گودبرداری به دلیل این که محل بسیار ناامن است به کندی پیش می رود و همچنان 3-4 نفر در ساختمان محبوس هستند. اخبار تکمیلی مجدد اعلام می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1125

به "4 محبوس احتمالی در ریزش ساختمانی در خیابان ابوذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 محبوس احتمالی در ریزش ساختمانی در خیابان ابوذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید