آخرین اخبار از طولانی ترین سریال تلویزیون

به گزارش پیامک مسعود، فرهاد آئیش و الیکا عبدالرزاقی از جمله بازیگران اصلی برف بی صدا می بارد به کارگردانی پوریا آذربایجانی هستند که بناست در 250 قسمت ساخته گردد.

آخرین اخبار از طولانی ترین سریال تلویزیون

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، تصویربرداری فصل یک و دو سریال برف بی صدا می بارد به کارگردانی پوریا آذربایجانی این روز ها در تهران ادامه دارد.

سرای قزوینی ها در بازار عظیم تهران و شهرک سینمایی غزالی از لوکیشن های این سریال تلویزیونی است.

فرهاد آئیش، الیکا عبدالرزاقی، امید روحانی، فریبا متخصص، مائده طهماسبی، پوریا شکیبایی و ... از بازیگران اصلی برف بی صدا می بارد هستند و به تناسب قصه بازیگران دیگری نیز به این سریال اضافه خواهند شد.

این سریال در 250 قسمت تهیه و فراوری می شود و قصه آن به دهه 60، 70 و 90 برمی شود.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: اگر بمانی، غزل غزل ترانه لبخند به پایت می ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می بارد، دردانه من؛ بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم.

فصل یک و دو این سریال 100 قسمت است و این روز ها نگارش فصل سه به قلم مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری ادامه دارد. این سریال در 250 قسمت ساخته خواهد شد و طولانی ترین سریال تلویزیون به شمار می آید.

فصل یک و دو برف بی صدا می بارد مربوط به دهه 60 و 70 و فصل سه روایتی از دهه 90 است که محصولی از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1143

به "آخرین اخبار از طولانی ترین سریال تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار از طولانی ترین سریال تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید