ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه های برون شهری تهران ممنوع شد

به گزارش پیامک مسعود، مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران گفت: از امروز ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه های پایتخت ممنوع شد و همه مسافران و مراجعان به پایانه ها ملزم به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند.

ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه های برون شهری تهران ممنوع شد

به گزارش خبرنگاران از فارس، امیرحسین صدیقی مدیرعامل سازمان سرانجامه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران درباره دستورالعمل ها و پروتکل های ابلاغی از ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهارداشت: از امروز 15 تیر استفاده از ماسک در همه اماکن عمومی در سرانجامه ها الزامی است و همه مراجعان و مسافران سرانجامه های تهران باید با پوشش ماسک بهداشتی برای دریافت خدمات، به سرانجامه ها مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: همچنین از روز جاری تمامی کارکنان شرکت های مسافربری، غرف خدماتی و بهره برداران در سرانجامه های مسافربری ملزم به استفاده از ماسک شدند و مجموعه های مذکور از ارائه خدمات به مراجعین بدون ماسک خودداری می کنند.

صدیقی در ادامه با اشاره به غرفه های عرضه کننده ماسک در سرانجامه ها گفت: از نیمه اردیبهشت سال جاری که با همکاری وزارت صمت غرفه های عرضه ماسک بهداشتی با قیمت مصوب در سرانجامه ها برپا شده است، مسافران و مراجعان همچنان می توانند با مراجعه به این غرفه ها ماسک مورد نیاز خود را با قیمت مصوب تهیه کنند.

وی همچنین با تأکید بر حفظ فاصله اجتماعی در اماکن پرتردد گفت: با نصب برچسب های رنگی حد استاندارد فاصله اجتماعی مشخص شده و از هموطنان عزیز خواهشمندیم دستورالعمل ها را رعایت کنند تا انشاالله شاهد کاهش شیوع ویروس کرونا و قطع این زنجیره در کشور باشیم.

صدیقی در سرانجام با اشاره به عملیات ضدعفونی شبانه روزی در سرانجامه ها اضافه کرد: از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور، سرانجامه های تهران مطابق با دستورالعمل های بهداشتی به صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می شوند و کارکنان سازمان سرانجامه ها با تلاش شبانه روزی سعی در فراهم آوردن محیطی امن و بهداشتی برای مسافران هستند و امیدواریم هموطنان نیز با رعایت دستورالعمل ها ما را در این امر یاری کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 969

به "ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه های برون شهری تهران ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه های برون شهری تهران ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید