استاندار گلستان: دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاران حمایت نمایند

به گزارش پیامک مسعود، خبرنگاران/گلستان استاندار گلستان با اشاره به شرایط اعتبارات دولتی، گفت: دستگاه های اجرایی باید به سراغ سرمایه گذاران بروند چرا که مبنای تحرک در توسعه و پیشرفت پروژه های استان، حمایت از بخش خصوصی در قالب تسهیلات صندوق توسعه ملی است.

استاندار گلستان: دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاران حمایت نمایند

هادی حق شناس امروز در پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، اظهار کرد: مجموع اعتبارات جاری و تملک دارایی استان در امسال 973 میلیارد تومان است که قریب به 50 درصد نسبت به بودجه 644 میلیارد تومانی سال قبل رشد داشته است.

وی اضافه نمود: این اعتبار می تواند در قالب یک یا دو طرح در زمینه های گردشگری ، آب و سدها، نیروگاه، گلخانه و ... به پروژه های استان تخصیص یابد و زمینه تسریع در رشد و پیشرفت استان را فراهم آورد.

استاندار گلستان گفت: طی 20 سال گذشته میزان بهره مندی استان از ظرفیت صندوق توسعه ملی کم بوده که باید با کوشش دستگاه های اجرایی افزایش یابد.

حق شناس یادآور شد: دستگاه های اجرایی باید سهم خود را از منابع ملی افزایش دهند و تنها به بودجه های استانی بسنده نکنند چرا که با این اعتبارات رشد و توسعه صورت نخواهد گرفت.

وی اعلام کرد: کوشش داریم با وجود مسائل اقتصادی در امسال پرداخت حقوق کارکنان دولت به طور کامل انجام گردد و از ظرفیت دیگر اعتبارات نیز میزان پرداختی ها را تا انتهای سال افزایش دهیم.

به گزارش خبرنگاران به نقل از استانداری گلستان، در این جلسه عابدی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گزارشی از اعتبارات استان در امسال و شرایط پیشنهادی بودجه در سال 1400 ارائه کرد و پیرامون آن بحث و گفتگو صورت گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1189

به "استاندار گلستان: دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاران حمایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار گلستان: دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاران حمایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید