شماره پلاک های غیربومی در قم برای پلیس ارسال می شود

به گزارش پیامک مسعود، در پی اعلام ممنوعیت سفر به استان قم در روزهای یکشنبه و دوشنبه، هشتم و نهم فروردین(امروز و فردا)، مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل ونقل جاده ای گفت که پلاک های غیربومی در طول این دو روز برای پلیس راه ارسال می شود.

شماره پلاک های غیربومی در قم برای پلیس ارسال می شود

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته(شنبه، 7 فروردین) کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره هشتم خود اعلام کرد که سفر به استان قم در روزهای هشتم و نهم فروردین، یعنی امروز و فردا ممنوع است.

در این اطلاعیه آمده است: همانگونه که مستحضرید سرعت شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در بیشتر استان ها بالا رفته و بستری های روزانه را با افزایش روبرو نموده است و متاسفانه در آستانه حلول عید بزرگ انتظار و جشن فرخنده نیمه شعبان، این امر در شهر و استان قم نیز تشدید شده است.

در ادامه این اطلاعیه، ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد: از آنجا که همانند سال گذشته امکان برگزاری مراسم عید بزرگ نیمه شعبان در مسجد جمکران مهیا نیست، برابر تصمیمات جلسه شصت و دوم ستاد ملی مورخ 7 فروردین 1400، موضوع ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری 8 و 9 فروردین به استان قم ممنوع می باشد. لذا از عموم هم وطنان عزیز درخواست می شود از عزیمت به این استان و مسجد جمکران پرهیز نمایند.

با توجه به صدور این اطلاعیه، به نظر می رسد که ورود پلاک های غیربومی به استان قم به منزله تخلف بوده و صاحبان این خودروها جریمه خواهند شد.

در پی پگیری های خبرنگار خبرنگاران از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل ونقل جاده ای، هرگاه سفر به استان یا شهرستانی به دلیل شیوع ویروس کرونا ممنوع می شود، این مرکز وظیفه دارد که پلاک های غیربومی را در ایام ممنوعیت برای پلیس ارسال کند تا نسبت به جریمه صاحبان این خودروها اقدام شود.

بنابراین طی فردا و پس فردا، یعنی روزهای هشتم و نهم فروردین، پلاک های غیربومی در استان قم و در مبادی ورودی و خروجی آن، برای پلیس ارسال خواهد شد که البته تصمیم گیری درباره جریمه شدن یا نشدن آن با پلیس و ستاد ملی کروناست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1425

به "شماره پلاک های غیربومی در قم برای پلیس ارسال می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شماره پلاک های غیربومی در قم برای پلیس ارسال می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید