فروش ژل های ضدعفونی کننده نامرغوب در فرانسه

به گزارش پیامک مسعود، یک سازمان رسمی در فرانسه اظهار داشت که بعضی از محصولات هیدروالکلیک به فروش رسیده در این کشور با معیارهای رایج منطبق نیست و تعدادی از آنها حتی می تواند خطرناک باشد.

فروش ژل های ضدعفونی کننده نامرغوب در فرانسه

با ما همراه باشید و با تور فرانسه ارزان از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش خبرنگاران، کارشناسان فرانسوی 180 نوع از ژل ها و محلول های ضدعفونی کننده را در جریان آنالیز های خود آزمایش نموده اند. آنها در جریان تحقیق خود آزمایش محصولاتی را که مشکوک ارزیابی می شدند در اولویت قرار دادند.

بنا بر اعلام اداره کل رقابت، مصرف و مبارزه با تخلفات (DGCCRF) در فرانسه آنالیز تعدادی از ژل ها و دیگر محلول های ضدعفونی کننده موجود در بازار نشان داده است که 73 درصد آنها با معیارهای رایج همخوانی ندارند.

این سازمان وابسته به وزارت اقتصاد فرانسه افزوده است که استفاده از 35 درصد از محصولات آزمایش شده حتی خطرناک خواهد بود.

بنا به اعلام اداره کل رقابت، مصرف و مبارزه با تخلفات در فرانسه میزان الکل موجود در تعداد زیادی از محصولات به فروش رسیده بسیار کم است. از سوی دیگر اطلاعات درج شده روی تعداد زیادی از محصولات نیز ناقص یا اشتباه ارزیابی شده است.

این درحالیست که مقامات فرانسه اعلام نموده اند محصولاتی را که منطبق با معیارهای رایج نبوده اند جمع آوری نموده اند.

به گفته مقامات فرانسه بسیاری از محصولاتی که معیارهای رایج در تهیه آنها رعایت نشده در سیگارفروشی ها، فروشگاه های عظیم، داروخانه ها یا به وسیله اینترنت به فروش رسیده اند.

به گزارش یورونیوز، کارشناسان سلامت از زمان شروع همه گیری بیماری کووید 19 بارها تاکید نموده اند که برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا حداقل 60 درصد از محتوای محصولات ضدعفونی کننده را باید الکل تشکیل دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1157

به "فروش ژل های ضدعفونی کننده نامرغوب در فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش ژل های ضدعفونی کننده نامرغوب در فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید