قابلیت بازنشر پست دیگران به اینستاگرام اضافه می شود

به گزارش مجله پیامک مسعود، قابلیت پست کردن پست کاربران دیگر (Repost) به صورت آزمایشی برای شماری از کاربران منتخب، در اینستاگرام عرضه خواهد شد.

قابلیت بازنشر پست دیگران به اینستاگرام اضافه می شود

سخنگوی مِتا - شرکت مادر اینستاگرام- در ایمیلی به وب سایت تِک کرانچ خاطرنشان کرد: ما در حال بررسی امکان اشتراک گذاری مجدد پست ها در قسمت فید هستیم و قصد داریم این قابلیت را به زودی با شمار محدودی از کاربران آزمایش کنیم.

این قابلیت نو برای نخستین بار از طریق مت ناوارا شناسایی شد که اسکرین شاتی منتشر کرد که تب Repost را نشان می داد. این تب، احتمالا محل همه پست هایی خواهد بود که کاربران در حساب های کاربری خود مجددا به اشتراک گذاشته اند. بر اساس این اسکرین شات، تب Repost در پروفایل کاربران در کنار تب پست ها، ریلزها و تصاویر تگ شده، قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر، راه مستقیمی برای پست کردن پست کاربران دیگر در اینستاگرام وجود ندارد و کاربران برای این منظور، از اپلیکیشن های دیگر استفاده می کنند. بنابراین افزوده شدن قابلیت Repost، آنها را از نیاز به استفاده از اپلیکیشن های دیگر راحت می کند. در حال حاضر کاربران می توانند پست دیگران را در استوری به اشتراک بگذارند اما با قابلیت نو، پست آنها را در فید خودشان به اشتراک می گذارند.

اینستاگرام می داند بسیاری از کاربران از قابلیت استوری و همچنین دایرکت، برای اشتراک گذاری پست ها با دوستانشان استفاده می کنند و اکنون در پی آن است که به کاربران راه بهتری را برای اشتراک گذاری پست هایی که دوست دارند، فراهم کند.

مفهوم Repost در فضای شبکه اجتماعی، با قابلیت ری توییت توییتر شکل گرفت و از آن زمان، مورد استقبال پلتفرم های دیگر قرار گرفت. برنامه اینستاگرام برای افزودن قابلیت Repost در حالی دنبال می شود که تیک تاک با افزودن دکمه Repost، در حال تست قابلیت مشابه است. اما برخلاف ری توییت، ویدئوهایی که مجددا در تیک تاک ارسال می شوند، در پروفایل تیک تاک کاربر نشان داده نمی شوند و تنها به بخش فور یو فیدهای دوستان ارسال خواهند شد. در مورد اینستاگرام، این قابلیت در فیدهای دنبال کنندگان و همچنین در پروفایل کاربر در تب Repost ظاهر خواهند شد.

به نظر می رسد اینستاگرام چند ماهی است که سرگرم کار روی این قابلیت است زیرا الساندرو پالوسی، محقق اپلیکیشن، این قابلیت در حال توسعه را در ماه مه شناسایی کرده بود.

بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، اما کاربران اینستاگرام خواستار قابلیت های بیشتر نیستند و بسیاری خواستار آن هستند که این پلتفرم به ریشه های خود برشود. افزوده شدن تب Repost، ممکن است باعث شود بعضی از کاربران از اینستاگرام فاصله بیشتری بگیرد؛ به خصوص که این قابلیت از شبکه های اجتماعی دیگر کپی می شود.

منبع: انتخاب
انتشار: 3 دی 1401 بروزرسانی: 3 دی 1401 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 2047

به "قابلیت بازنشر پست دیگران به اینستاگرام اضافه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت بازنشر پست دیگران به اینستاگرام اضافه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید