وعده باشگاه چلسی برای مجازات طرفداران نژادپرستش

به گزارش پیامک مسعود، خبرنگاران: باشگاه چلسی انگلیس با محکوم کردن اقدام اخیر طرفداران نژادپرستش در پاریس، تأکید نموده در صورت شناسایی این طرفداران اقدامات لازم را برای مجازات آنها انجام خواهد داد.

وعده باشگاه چلسی برای مجازات طرفداران نژادپرستش

به گزارش خبرنگاران، طرفداران تیم فوتبال چلسی پیش از بازی شب گذشته (سه شنبه) این تیم در خانه پاری سن ژرمن جنجال ساز شدند. اخیراً یک کلیپ ویدئویی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نشان می دهد گروهی از طرفداران چلسی در پاریس مانع از ورود یک فرد سیاه پوست به مترو شده اند و پس از این شعارهایی نژادپرستانه سر داده اند که حالا باشگاه چلسی وعده داده است با این طرفداران برخورد خواهد نمود، البته اگر بتواند آنها را شناسایی کند.

اغتشاش طرفداران چلسی در متروی پاریس که سبب شد گروهی از مسافران پیش از حرکت قطار از آن خارج شوند، زمانی به اوج رسید که آنها با صدای بلند شعار ما نژادپرستیم، ما نژادپرستیم و این همان چیزی است که دوست داریم باشیم را سر دادند.

در واکنش به این ماجرا یکی از سخنگویان باشگاه چلسی گفت: چنین رفتارهایی مذموم است و جایی در فوتبال و جامعه ندارد. ما از هرگونه اقدام قضایی برای برخورد با افرادی که در این ماجرا نقش داشتند حمایت می کنیم و در صورتی که ثابت گردد این گروه از طرفداران جزو دارندگان بلیت های فصل چلسی یا اعضای باشگاه بوده اند، سخت ترین مجازات ممکن را برای آنها از جمله محروم کردن شان از حضور در استادیوم ها در نظر خواهیم گرفت.

اقدام اخیر طرفداران چلسی در پاریس، در حالی اجرا شده است که اتحادیه فوتبال اروپا تأکید ویژه ای بر مبارزه با نژادپرستی در فوتبال اروپا دارد و شعار نه به نژادپرستی یکی دو فصل است که به شعار اصلی این تورنمنت تبدیل شده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 670

به "وعده باشگاه چلسی برای مجازات طرفداران نژادپرستش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده باشگاه چلسی برای مجازات طرفداران نژادپرستش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید