آمادگی پلیس پایتخت در ایام محرم و صفر

به گزارش پیامک مسعود، فرمانده انتظامی پایتخت ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم اظهار کرد: نیروی اننتظامی همه کوشش خود را به کار خواهد بست تا عزاداری عزادارن سید سالار شهیدان در کمال امنیت و آرامش برگزار گردد.

آمادگی پلیس پایتخت در ایام محرم و صفر

به گزارش پیامک مسعود سردار حسین رحیمی در این باره اظهار کرد: در حقیقت محرم و صفر باعث شد که اسلام اصیل و راستین که همان اسلام ناب محمد (ص) سینه به سینه و نسل به نسل از کوران حوادث مختلف به سلامت عبور کند و به دست ما برسد.

وی با اشاره به اینکه حماسه عاشورا حماسه ای تاریخ ساز شد و ندای مظلومیت، حقانیت و حق طلبی سالار شهیدان همچنان در گوش زمان طنین انداز است گفت: امام حسین(ع) همه هستی خود را فدا کرد تا اسلام فدای تزویر، ریا و نفاق نگردد.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: نیروی انتظامی خود را خادم و خدمتگزار مردم می داند و همه کوشش خود را به کار خواهد بست تا عزاداری عزادارن سید سالار شهیدان در کمال امنیت و آرامش برگزار گردد.

وی با تاکید براینکه بی نظمی، ایجاد راه بندان و ایجاد مزاحمت صوتی در مراسم سید سالار شهیدان پذیرفتنی نیست گفت: باید کوشش کنیم بگونه ای رفتار نگردد که بیگانگان، مفسدان و معاندان از آن بهره برداری منفی نمایند.

سردار حسین رحیمی گفت: امام حسین (ع) نماد و اسوه همه خوبی هاست، از این رو ضروری است که در نهایت نظم و انظباط مراسم عزای حسینی را اقامه و از هر عملی که موجب وهن مذهب گردد به شدت دوری کنیم.

وی اضافه کرد: در ایام محرم و صفر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با آمادگی صد در صد آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 242

به "آمادگی پلیس پایتخت در ایام محرم و صفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی پلیس پایتخت در ایام محرم و صفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید