اظهارنظر ترامپ پس از تبرئه خود در مجلس سنا

به گزارش پیامک مسعود، به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا پس از تبرئه خود در مجلس سنای این کشور به اظهارنظر پرداخت.

اظهارنظر ترامپ پس از تبرئه خود در مجلس سنا

بر اساس این گزارش، ترامپ در بیانیه ای ضمن استقبال از تبرئه اش در مجلس سنا، از وکلای خود و همچنین سناتورها و کنندگان کنگره که با رای منفی به استیضاح وی از او دفاع کردند، تشکر کرد.

ترامپ گفت: هیچ رئیس جمهوری چیزی مانند این را تجربه نکرده بود و این بخاطر آن است که مخالفان ما نمی توانند رای حدود 75 میلیون نفر به ما را فراموش کنند.

وی افزود: جنبش تاریخی، میهن پرستانه و زیبای آمریکا را دوباره با عظمت کنیم، تازه آغاز شده است. در ماه های آینده چیزهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن با شما دارم.

رئیس جمهور سابق آمریکا ادامه داد: ما کارهای زیادی مقابل خود داریم و به زودی با دیدگاهی برای آینده روشن، درخشان و بدون محدودیت برای آمریکا، ظهور خواهیم کرد.

گفتنی است که سناتورهای آمریکایی طی رای گیری در پنجمین روز بررسی دومین استیضاح ترامپ وی را تبرئه کردند.

بر اساس این گزارش، سناتورهای آمریکایی در رأی گیری که در پنجمین روز بررسی دومین استیضاح رئیس جمهور سابق این کشور انجام شد ترامپ را مجرم نشناختند و وی را تبرئه کردند.

43 سناتور مجلس سنای آمریکا ترامپ را بی گناه دانستند و 57 سناتور دیگر به گناهکار بودن وی رأی دادند و به این ترتیب ترامپ از اتهامات وارده علیه خود تبرئه شد.

این در حالی است که برای محکومیت ترامپ رأی مثبت دو سوم کرسی های مجلس سنا یعنی حداقل 67 رأی نیاز بود.

پنجمین روز از محاکمه دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا روز شنبه در مجلس سنای این کشور برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1364

به "اظهارنظر ترامپ پس از تبرئه خود در مجلس سنا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارنظر ترامپ پس از تبرئه خود در مجلس سنا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید