اعتراض ترامپ به بخش ترندینگ توئیتر

به گزارش پیامک مسعود، رئیس جمهور آمریکا با فرستادن یک توئیت به بخش ترندینگ شبکه اجتماعی توئیتر حمله کرده و آن را واقعا خنده دار، غیرقانونی و البته بسیار ناعادلانه خواند.

اعتراض ترامپ به بخش ترندینگ توئیتر

به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با انتشار پستی نوشت: مشاهده به اصطلاح ترندینگ توئیتر بسیار چندش آور است؛ بخشی که در آن ترندهای خیلی زیادی درباره من هست و هرگز یکی از آنها خوب نیست.

وی ادامه داد: آنها به دنبال هر چیزی که بتوانند پیدا کنند می گردند و آن را هر چقدر که ممکن باشد بد می سازند و می ترکانند و تلاش می کنند آن را ترند سازند.

مقامهای توئیتر به درخواست پایگاه هیل برای اظهار نظر درباره این توئیت ترامپ پاسخ ندادند.

روابط رئیس جمهور آمریکا با توئیتر که اغلب از طریق آن مستقیما حرفهایش را به هوادارانش می زند در ماه های اخیر تیره شده است. این شبکه اجتماعی چند وقت پیش اقدام به گذاشتن بخش های حقیقت سنجی و هشداردهی برای دو پست ترامپ در ماه مه درباره طرح رای گیری پستی کرد و گفت این توئیتها حاوی اطلاعات به طور بالقوه گمراه کننده هستند.

توئیتر همچنین در ماه ژوئن یک پیام توصیه هم برای یکی از توئیتهای ماه ژوئن ترامپ که در آن با تهدید تظاهرکنندگان مخالف نژادپرستی خواستار ایجاد منطقه خودمختار در واشنگتن دی.سی شده بود، گذاشت. در این پیام توصیه عنوان شد که این توئیت قوانین توئیتر را درباره رفتار همراه با سواستفاده و تهدید به خشونت نقض کرده است.

رئیس جمهور آمریکا ماه مه در اقدامی تلافی جویانه دستور اجرایی با هدف محروم کردن شبکه های اجتماعی از برخی حمایتهای قانونی صادر کرد هر چند که کارشناسان گفتند این فرمان اجرایی تاثیر کمی داشته و پایه و اساس قانونی متزلزلی دارد.

کنندگان کمپین انتخاباتی ترامپ و کاخ سفید مکررا در گذشته از توئیتر انتقاد کرده و آن را متهم به غرض ورزی علیه محافظه کاران و سانسورگری کرده اند.

کایلی مک انانی، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استدلال کرد که پیام توصیه ماه ژوئن توئیتر نشان داد که توئیتر به دنبال خاموش ساختن فراخوان رئیس جمهور برای اجرای نظم و قانون در آمریکا در ضمنً اعتراضات است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1006

به "اعتراض ترامپ به بخش ترندینگ توئیتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض ترامپ به بخش ترندینگ توئیتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید