اقدام عجیب باشگاه پرسپولیس برای جذب مربی خارجی؛ تخفیف بده جانشین برانکو شو!

به گزارش پیامک مسعود، مسئولان باشگاه پرسپولیس برای استخدام سرمربی تیم فوتبال این باشگاه روش جدیدی را در پیش گرفته اند.

اقدام عجیب باشگاه پرسپولیس برای جذب مربی خارجی؛ تخفیف بده جانشین برانکو شو!

به گزارش خبرنگار ورزشی پیامک مسعود، بیش از دو هفته از منتفی شدن حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس می گذرد و مدیران این تیم هنوز درگیر انتخاب جانشین او هستند. بماند که آنها چند هفته هم دیرتر از حتی رسانه ها متوجه شدند که برانکو در پرسپولیس نخواهند ماند. در ابتدای کار مدیران پرسپولیس به این نتیجه رسیدند که سراغ گزینه داخلی بروند و نفراتی چون یحیی گل محمدی و افشین قطبی کاندیدا شدند. اولی را بعد از یک هفته متوجه شدند که تحت قرارداد باشگاه پدیده است و دومی را هم چون در شبکه های اجتماعی شایعه شده بود محسن خلیلی قبل از منتفی شدن بازگشت برانکو با مدیربرنامه هایش جلسه گذاشته بود، نامش از بین گزینه ها خارج شد.

مذاکره با مربیان خارجی در استانبول

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گام بعدی به سراغ گزینه های خارجی رفت و خیلی طول نکشید که ساختمان باشگاه تبدیل شد به محله برو بیای ایجنت ها و البته دلال ها که روزی نیست آنها را در باشگاه پرطرفدار پایتخت نبینیم. بعد از گذشت چند روز این بار ایرج عرب تشخیص داد که راهی ترکیه گردد و در آنجا با گزینه های معرفی شده پای میز مذاکره بنشیند. از این رو او به همراه دو عضو هیئت مدیره و مدیر بین الملل باشگاهش راهی ترکیه شد. البته قرار بود مشاور خبرساز مدیرعامل هم همراهش راهی ترکیه گردد که شب سفر با وی در باشگاه مشاجره لفظی داشت تا ناخوداگاه یکی از گزینه ها هم که از حمایت مشاور موردنظر برخوردار بود شانسش برای رسیدن به نیمکت پرسپولیس به حداقل برسد.

اختلاف شدید در دستمزد گزینه ها

مدیران باشگاه پرسپولیس در سفرشان به ترکیه با بیش از پنج مربی در یک مکان ملاقات داشتند و صحبت های آنها را شنیده و در مقابل قیمت خود را برای استخدام شان اعلام کردند. عجیب اینکه در بین این گزینه ها مربی با دستمزد 400 هزار دلار و گزینه ای هم با دستمزد یک میلیون و 300 هزار دلار هم بود تا معین گردد که مدیران پرسپولیس دقیقاً نمی دانند، چقدر قرار است هزینه جذب مربی نمایند. آنته چاچیچ، الکس نوری، تاکیس لمونیس، ماسیمو کاررا و گابریل کالدرون گزینه هایی بودند که به طور جدی از سوی باشگاه پرسپولیس با آنها مذاکره شد و در این بین نام گزینه هایی چون پراندلی هم مطرح شده است که باید برای او هم شانس حضور در پرسپولیس قائل شد.

آخرین راه چاره برای استخدام سرمربی

قرار بود تا انتها این هفته نهایتاً سرمربی پرسپولیس معرفی گردد، اما مدیران این باشگاه بعد از بازگشت از استانبول به این نتیجه رسیدند که اگر در پرداخت طلب برانکو و دستیارانش غفلت نمایند در فیفا صاحب پرونده شکایتی جدیدی خواهند شد. از طرفی با شکایت ماریو بودیمیر به فیفا هم روبرو شدند. به همین دلیل مدیرعامل پرسپولیس تصمیم گرفت راه چاره جدیدی برای استخدام سرمربی در نظر بگیرد، مبنی بر اینکه یک ایمیل به گزینه هایی که دستمزد پیشنهادی شان پایین تر بود ارسال گردد با این مضمون که قیمت آخرتان چقدر است؟! در واقع هم اکنون هر یک از گزینه های مطرح شده چنانچه تخفیف بیشتری بدهند از شانس بالایی برای جانشینی برانکو ایوانکوویچ برخوردار خواهند بود!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 154

به "اقدام عجیب باشگاه پرسپولیس برای جذب مربی خارجی؛ تخفیف بده جانشین برانکو شو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب باشگاه پرسپولیس برای جذب مربی خارجی؛ تخفیف بده جانشین برانکو شو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید