اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز شروع به کار کرد

به گزارش مجله پیامک مسعود، خبرنگاران/آذربایجان شرقی اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز، با کسب مجوز از مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شروع به کار کرد.

اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز شروع به کار کرد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

دبیر انجمن علمی اوتیسم دانشگاه تبریز در گفت وگو با خبرنگاران، منطقه آذربایجان شرقی، با بیان اینکه این انجمن علمی در دانشکده علوم طبیعی استارت فعالیت های خود را زده است، اضافه کرد: این انجمن با هدف مطلع سازی قشر تحصیل نموده و استفاده از ظرفیت دانشجویان در راستای مطلعی دهی به جامعه تاسیس شده و از ظرفیت سایر تشکل ها نیز در این رابطه استفاده خواهیم کرد.

سنا محمدعلی زاده رامی در این رابطه اضافه کرد: احیای ظرفیت های پارک اوتیسم و فراهم سازی زمینه برای حضور و استفاده مبتلایان به اوتیسم از این پارک از دیگر برنامه های ما بوده و در این رابطه برنامه های متنوعی ارائه خواهیم کرد.

وی با بیان این که این انجمن هم اکنون با هفت عضو فعالیت های خود را شروع می نماید، گفت: به تدریج تعداد اعضای انجمن افزایش یافته و ظرفیت دانشجویان را به تدریج پای کار آورده و با اجرای برنامه هایی چون کارگاه های آموزشی، برپایی بازارچه های خیریه و نمایشگاه های خیریه در دانشگاه و کمپین های پاسخگویی دانشجویی در دانشگاه و جامعه فعالیت های خود را پیگیری خواهیم کرد.

وی با بیان این که چاپ نشریه انجمن علمی اوتیسم نیز در دستور کار واقع شده است، اعلام کرد: مجوزهای لازم در رابطه با این نشریه اخذ شده و طی روزهای آینده فعالیت های این نشریه نیز شروع خواهد شد.

محمدعلی زاده رامی با تاکید بر این که این انجمن با همکاری و پشتیبانی انجمن اوتیسم آذربایجان ایجاد شده است، اضافه کرد: خواهان مشارکت و همراهی های مردمی و دانشجویی در این رابطه هستیم تا بتوانیم گامی در راستای یاری به مبتلایان به اوتیسم و خانواده هایشان برداشته و مطلعی های لازم را به جامعه دانشگاهی و مردم ارائه دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 540

به "اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز شروع به کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز شروع به کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید