برگزاری نخستین نشست استعدادیابى فوتسال کشور، انصاری فرد: اینفانتینو گفت فوتسال هم به زودی درآمدزا خواهد شد

به گزارش پیامک مسعود، نخستین نشست استعدادیابی فوتسال کشور امروز (چهارشنبه) با حضور مسئولان کمیته فوتسال و فدراسیون فوتبال برگزار شد.

برگزاری نخستین نشست استعدادیابى فوتسال کشور، انصاری فرد: اینفانتینو گفت فوتسال هم به زودی درآمدزا خواهد شد

به گزارش پیامک مسعود و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، نخستین نشست استعدادیابى فوتسال کشور صبح امروز (چهارشنبه) با حضور استعدادیابان استان هاى مختلف در هتل آکادمى فوتبال برگزار شد.

در ابتداى این نشست ابراهیم شکورى، سرپرست دبیرکلى فدراسیون فوتبال ضمن خوش آمدگویى به حاضران در خصوص این نشست گفت: توسعه رشد و پرورش فوتسال اهمیت زیادى براى این رشته دارد و در واقع آینده فوتسال ما بستگى به چشمان تیزبین شما خواهد داشت که استعدادیابى در این رشته را بر عهده دارید. حقیقت این است که دیگر کشورهاى آسیایى در حال پیشرفت هستند و امکانات و زیرساخت مناسبى در اختیار دارند، اما استعداد نقطه قوت ماست و باید با شناسایى همچنین استفاده مناسب از این استعدادها جایگاه مان را در آسیا و جهان حفظ کنیم. امیدوارم شاهد برگزارى دوره بسیار خوب و مفیدى باشیم که به پیشرفت فوتسال کشور کمک کند.

در ادامه این نشست محمدحسن انصارى فرد، رئیس کمیته فنى توسعه فوتسال و فوتبال ساحلى گفت: آینده فوتسال کشور مى تواند با استعدادیابى مناسب تضمین شود. چندى پیش که جلسه اى با مسئول کمیته فنى فوتسال و فوتبال ساحلى AFC داشتیم، صحبت هاى خوبى در این نشست مطرح شد، از جمله اینکه کشورها برنامه هاى گسترده اى براى توسعه و پیشرفت در این رشته دارند. همچنین به گفته اینفانتینو به زودى فوتسال هم درآمدزایى خوبى در سطح باشگاهى و ملى خواهد داشت که این اتفاق خوبى است. در این شرایط باید پذیرفت که شرایط رقابت آسان نخواهد بود و کار سخت تر مى شود. در واقع حفظ قله و جایگاهى که داریم کار سخت ترى است. باید در این حوزه و در بخش هاى آقایان و بانوان برنامه ریزى و استعدادیابى مطلوب داشته باشیم.

نیما نکیسا، مسئول توسعه فوتبال پایه فدراسیون فوتبال، على صانعى، مسئول استعدادیابى فوتسال و پریا شهریارى، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلى از دیگر سخنرانان این برنامه بودند.

در این جلسه همچنین از تلاش هاى کاظم سلیمانى، دبیر پیشین سازمان لیگ فوتسال قدردانى شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 96

به "برگزاری نخستین نشست استعدادیابى فوتسال کشور، انصاری فرد: اینفانتینو گفت فوتسال هم به زودی درآمدزا خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نخستین نشست استعدادیابى فوتسال کشور، انصاری فرد: اینفانتینو گفت فوتسال هم به زودی درآمدزا خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید