حذف سفارش فروش سهام عدالت امکانپذیر شد

به گزارش پیامک مسعود، مدیر فنی سهام عدالت با بیان اینکه امکان حذف سفارش فروش سهام عدالت فراهم شده است، گفت: در صورتی که سهام عدالت به فروش رسد، پول آن ظرف 4 روز به حساب صاحب سهام واریز می گردد.

حذف سفارش فروش سهام عدالت امکانپذیر شد

به گزارش خبرنگاران از فارس، حسنلو مدیر فنی سهام عدالت امروز در ارتباط زنده با شبکه خبر در خصوص امکان جدید حذف سفارش فروش سهام عدالت، گفت: با توجه به اینکه سهام عدالت مرکب از 36 شرکت بورسی است، در صورتی که سهامدار بخواهد می تواند بخشی از فروش سهام را از پنل فروش خود حذف کند.

وی گفت: معمولا کارگزاری ها برای سهامداران عدالت یک پنل اختصاصی قرار می دهند که امکان مشاهده سهام و قیمت آن فراهم می گردد و در صورتی که سهامدار عدالت از فروش سهام خود منصرف گردد، می تواند درخواست فروش را حذف کند، به شرط اینکه سهام به فروش نرفته باشد.

حسنلو این را هم گفت: درخواست فروش سهام عدالت از لحظه ثبت درخواست تا زمانی که بخواهد جواب نهایی بگیرد، حداکثر سه روز کاری طول می کشد که معمولاً دو روز کاری زمان می برد، اما برای همه سفارشات یا بخشی از سفارشات فروش که در مرحله آنالیز قرار گرفته است و هنوز سفارش باز است، سهامدار می تواند به وسیله پنل اختصاصی خود آن را لغو کند.

مدیر فنی سهام عدالت در خصوص اینکه اگر سهامدار عدالت مسئله ای پیدا کرد، چگونه با شرکت سپرده گذاری مرکزی تماس بگیرد، گفت: شماره تلفن 1569 برای همه مشتریان سهام عدالت و سایر سهامداران معمولی در نظر گرفته شده همچنین می توانند با کارگزاری خود تماس بگیرند و مشکل خود را برطرف نمایند.

وی همچنین در خصوص اینکه بهای سهام عدالت فروخته شده چه زمانی واریز می گردد گفت: ثبت سفارش فروش سهام عدالت مهر ماه در مرحله اجرا قرار گرفته است و به محض فروش سهام به شرط اینکه پول آن دریافت شده باشد به حساب مشتری واریز می گردد، البته سفارش های سهام عدالت تجمیع شده و به صورت تجمیعی به کارگزار اعلام می گردد و کارگزار این سهام را در صف فروش قرار می دهد و هر وقت سهام به فروش رسید حداکثر ظرف 4 روز کاری با مشتری سهام عدالت تسویه می گردد.

بسیاری از کارشناسان سفارش می نمایند با توجه به ارزنده بودن ترکیب سهام عدالت سهامداران عدالت حتی الامکان نسبت به نگهداری این سهام کوشش نمایند و به جای فروش سهام از منافع و سود حاصل از آن استفاده نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1166

به "حذف سفارش فروش سهام عدالت امکانپذیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف سفارش فروش سهام عدالت امکانپذیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید