ضرب و شتم بچه ها کریستیانو رونالدو در مدرسه!

به گزارش مجله پیامک مسعود، پس از پخش فصل اول مستند من جورجینا هستم، از نتفلیکس، اخیرا فصل دوم این مستند نیز منتشر شد. در فصل دوم، همسر رونالدو پرده از حقیقتی تلخ از بچه ها رونالدو برمی دارد. رونالدو پنج فرزند دارد؛ کریستیانو جونیور (12 ساله)، اوا و متئو (5 ساله)، آلانا (5 ساله) و اسمرالدا (7 ماهه). آلانا و اسمرالدا بچه ها او از جورجینا هستند.

ضرب و شتم بچه ها کریستیانو رونالدو در مدرسه!

جورجینا در این مستند فاش می نماید که همواره از بچه هایش می خواهد که از خشونت پرهیز نمایند و حتی اگر در مدرسه (یا مهد) با زورگویی و خشونت روبه رو شوند نیز هیچ واکنشی نشان ندهند.

جورجینا فاش کرد که آن ها تقریبا هر روز در مدرسه مورد ضرب و شتم قرار می گیرند و هرگز نیز از خود دفاع نمی نمایند: به خاطر معروفیت رونالدو این رفتار های خشونت آمیز از جانب دیگر بچه ها عجیب نیست و من متوجه می شوم، چون اغلب بچه هام با گریه به خانه برمی گردند. دفاع از خود را بلد نیستند؟ این طور نیست. واقعیت این است که هرگز دوست ندارم بچه هام با افراد دیگر به خشونت رفتار نمایند.

جورجینا بعلاوه فاش کرد که او یک مادر سخت گیر است و با وجود زندگی مرفه و لوکس، او همواره به بچه هایش سخت می گیرد: من به آن ها شرح می دهم که باید وعده غذایی را کامل بخورند و غذا نباید اضافه بیاید. اگر بخشی از ناهار را نخورند، همان را باید به عنوان میان وعده یا شام مصرف نمایند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 6 فروردین 1402 بروزرسانی: 6 فروردین 1402 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 2091

به "ضرب و شتم بچه ها کریستیانو رونالدو در مدرسه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرب و شتم بچه ها کریستیانو رونالدو در مدرسه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید