هشدار آلودگی هوای در تهران

به گزارش پیامک مسعود، به گزارش خبرنگاران، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است: از امروز (18 آبان ماه) تا صبح پنجشنبه (20 آبان ماه) افزایش غلظت آلاینده ها به ویژه ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در نواحی پرتردد و صنعتی استان تهران پیش بینی می گردد.

هشدار آلودگی هوای در تهران

در این شرایط افزایش شاخص میانگین آلودگی هوا در حد ناسالم برای گروه های حساس و در بعضی منطقه ها درحد ناسالم برای تمام گروه ها و درصورت افزایش ترددهای درون شهری و عدم مهار فعالیت های صنعتی آلاینده هوا افزایش شاخص میانگین آلودگی هوا درحد ناسالم برای تمام گروه ها دور از انتظار نیست.

اداره کل هواشناسی استان تهران پرهیز از تردد غیر ضروری به ویژه برای سالمندان، بچه ها و افراد با سابقه بیماری قلبی و ریوی، مدیریت جهت کاهش تردد خودروها و کنترل فعالیت واحدهای صنعتی آلاینده هوا و اجتناب از فعالیت فیزیکی طولانی و ورزش در فضای باز توصیه می گردد.

به گزارش ایسنا هشدار زرد رنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می گردد تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار حوزه اجتماعی را در صفحه جامعه خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1750

به "هشدار آلودگی هوای در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار آلودگی هوای در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید