آمار ترسناک برزیل؛ کار آرژانتین خیلی سخت است

به گزارش پیامک مسعود، آرژانتین کار سختی برای کسب عنوان قهرمانی آنهم در خانه برزیل، رقیب دیرینه خود دارد.

آمار ترسناک برزیل؛ کار آرژانتین خیلی سخت است

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، آرزوی اغلب فوتبالدوستان برآورده شده و تا چند ساعت دیگر دو تیم عظیم و پرستاره برزیل و آرژانتین در فینال کوپا آمه ریکا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آرژانتین با لیونل مسی به دنبال اولین جام خود در این سال ها بوده و سلسائو نیز به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی خود است. اما برزیل تحت راهنمایی تیته طی سه سال اخیر حتی در یک بازی رسمی نیز مغلوب نشده است.

جالب اینجاست آخرین شکست سلسائو در یک ملاقات محبت آمیز نیز به سال 2019 و در برابر رقیب بامداد فردای این تیم یعنی آرژانتین در عربستان بازمی شود. البته در آن ملاقات نیمار غایب بود و تک گل فزونی بخش البی سلسته توسط لیونل مسی به ثمر رسید. اما جالب است بدانیم که لیونل مسی تا به حال در یک مسابقه رسمی هرگز در مقابل برزیل برنده نبوده و یا حتی مقابل آنها پیروز به گلزنی نیز نشده است.

البته طرفداران برزیل می توانند دلایل بیشتری برای خوش بینی نیز داشته باشند، زیرا سلسائو از سال 1937 در رقابت های کوپا آمه ریکا و در مرحله فینال به آرژانتین نباخته و البته این بازی در بوینس آیرس انجام شد. اما به هر حال تیم لیونل اسکالونی در این دوره فراتر از حد انتظار ظاهر شده و با نتایجی خوب به مرحله پایانی رسیده است. همچنین برزیل نیز مانند ادوار قبلی آنچنان با اقتدار در کوپا آمه ریکا حضور نیافته و آرژانتین این بار از همواره امیدوارتر به کسب مقام قهرمانی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 تیر 1400 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1564

به "آمار ترسناک برزیل؛ کار آرژانتین خیلی سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار ترسناک برزیل؛ کار آرژانتین خیلی سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید