بانک ملی ایران، حامی تولیدکنندگان

به گزارش پیامک مسعود، بانک ملی ایران با حمایت های بی دریغ خود از فراوری نه تنها توانسته واحدهای تازه تاسیس را به ادامه فعالیت تشویق کند، بلکه بسیاری از بنگاه های نیمه تعطیل، تعطیل و یا ورشکسته را نیز به چرخه فعالیت های مالی بازگردانده است.

بانک ملی ایران، حامی تولیدکنندگان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، حمایت از بنگاه های اقتصادی به ویژه فراوریکنندگان داخلی از دیرباز توسط این بانک انجام می شده است، اما طی سال های رونق فراوری و جهش فراوری، این حمایت ها بیشتر شده، به طوری که اکنون بخش قابل توجهی از تسهیلات بانک ملی ایران به این حوزه اختصاص یافته است.

آن طور که آمار عملکرد روایت می نماید، طی 18 ماه منتهی به خاتمه شهریور ماه امسال بانک ملی ایران به صورت مستقیم بیش از 449 هزار میلیارد ریال منابع به بخش های کشاورزی و صنایع تبدیلی، صنعت و معدن تزریق نموده است.

این مبلغ در قالب بیش از 189 هزار پرونده تخصیص داده شده که رقمی کم سابقه است، به طوری که مقام های مسئول در حوزه اقتصادی کشور از سایر نهادها خواسته اند با تبعیت از کوشش های بانک ملی ایران در حوزه یاری به رونق و جهش فراوری، حداکثر مساعدت را در روان سازی تامین منابع بنگاه های اقتصادی انجام دهند.

بسیاری از زیرساخت های اساسی کشور از جمله پالایشگاه و کارخانه های عظیم فراوریی و جاده ها با منابع اقتصادی بانک ملی ایران تجهیز و ساخته شده اند که نمونه اخیر آن را می توان در طرح شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس مشاهده کرد.

بانک ملی ایران همچنین در جلسات مستمر و پیوسته با فعالان اقتصادی، مسائل آنها در حوزه های مختلف از جمله تامین اقتصادی را آنالیز نموده و راهکارهای لازم در این زمینه را ارائه می نماید.

این حمایت باعث افزایش اعتماد صاحبان بنگاه های اقتصادی به بانک ملی ایران شده و آنها را به شعار همیشگی اعتماد می ماند بیش از پیش مطمئن نموده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1144

به "بانک ملی ایران، حامی تولیدکنندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک ملی ایران، حامی تولیدکنندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید