رویای گوش شکسته ها در اتاق قفل شده؛ جمع شدن تشک های کشتی از سالن قدیمی مرکز

به گزارش مجله پیامک مسعود، تشک های کشتی از سالن شهید پناهی میدان خراسان جمع شده و حالا مدتی است که کشتی گیران منطقه جنوب تهران از تمرین بازمانده اند؛ تشک و تجهیزات این سالن اکنون در اتاقی قفل شده است.

رویای گوش شکسته ها در اتاق قفل شده؛ جمع شدن تشک های کشتی از سالن قدیمی مرکز

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بی شک باشگاه شهید پناهی یکی از قدیمی ترین باشگاه های مرکز است که سابقه ای دیرینه در ورزش استان تهران و در رشته کشتی دارد.

از گذشته های دور در این باشگاه که دولتی و وابسته به سازمان ورزش ایران بوده، تشک کشتی پهن بود. از محمد بنا سرمربی فعلی تیم ملی فرنگی و حسین تورانیان گرفته تا هادی حبیبی عضو سابق تیم ملی آزاد و خیلی از کشتی گیران دیگر استان تهران در این سالن زیر نظر مربیان سازنده تمرین نموده اند.

این مجموعه دولتی، براساس اصل 44 قانون اساسی که به بحث واگذاری باشگاه های ورزشی دولتی به بخش خصوصی تاکید دارد، به بخش خصوصی واگذار شده که بعضی معتقدند این موضوع به کشتی که مخاطبانش را قشر ضعیف جامعه از نظر مالی تشکیل می دهند، ضربه بزرگی وارد نموده است.

جدای از اینکه بالا رفتن شهریه، می تواند در آن منطقه از تهران که یکی از جنوبی ترین منطقه ها مرکز محسوب می گردد، منجر به کاهش رجوع خانواده ها به سالن گردد، خصوصی شدن این باشگاه با موقعیت جغرافیایی خاصش که طبیعتا می تواند با علاقمندی بچه ها و در دسترس بودن ورزشی مقرون به صرفه، آنها را از خیلی آسیب ها حفظ کند، کشتی را با توجه به درآمدزا نبودنش شاید از فهرست رشته های ورزشی فعال در این باشگاه خارج کند.

به تازگی نیز فردی باشگاه پناهی را طی مزایده ای برنده شده است. فرد قبلی که ظاهرا از این اتفاق ناراحت است، به گفته کشتی گیران و مربیان سازنده فعال در این سالن، تشک ها و تجهیزاتی که البته متعلق به شخص خاصی نبوده و از سوی فدراسیون کشتی در ادوار گذشته به این سالن اهدا شده است، جمع شده و در اتاقی محبوس شده است.

این موضوع ناراحتی کشتی گیرانی که در این سالن تمرین می کردند و مربیان شان را در پی داشته، هرچند فدراسیون کشتی نیز تاکید نموده که باید حتما تشک های کشتی در سالن پناهی پهن باشد و این سالن در اختیار کشتی گیران آن منطقه قرار بگیرد، اما هنوز این مشکل رفع نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 خرداد 1401 بروزرسانی: 13 خرداد 1401 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1921

به "رویای گوش شکسته ها در اتاق قفل شده؛ جمع شدن تشک های کشتی از سالن قدیمی مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویای گوش شکسته ها در اتاق قفل شده؛ جمع شدن تشک های کشتی از سالن قدیمی مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید