سلطانی فر: در جریان مسائل کشتی هستم، نگاه ویژه ای به ورزش اول کشور داریم

به گزارش پیامک مسعود، وزیر ورزش و جوانان گفت: کشتی ورزش اول و پرافتخارترین ورزش کشور محسوب می گردد و ما همانطور که قبلا از کشتی حمایت نموده ایم، باز هم حمایت می کنیم و نگاه ویژه ای به این رشته داریم.

سلطانی فر: در جریان مسائل کشتی هستم، نگاه ویژه ای به ورزش اول کشور داریم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، همزمان با شب ولادت با سعادت حضرت علی (ع) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران محل تمرین تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان حضور یافت.

در ابتدای این جلسه علیرضا دبیر ضمن تبریک میلاد امیرالمومنین علی (ع) با اشاره به حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از کشتی گفت: ابتدا از کوشش ها و حمایت های سلطانی فر، صالحی امیری و علی نژاد تشکر و قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان مسائل کشتی را دنبال می نماید و تا جایی که می تواند هم وزارت ورزش و هم کمیته ملی المپیک به کشتی یاری می نمایند.

در ادامه محمد بنا گفت: ما در اردوها واقعا راحت هستیم و یکی از بهترین اردوهای ما در حال برگزاری است و امیدواریم که بتوانیم در رقابت های پیش رو پیروز باشیم.

غلامرضا محمدی نیز توضیح داد: اردوهای خوبی را پشت سر می گذاریم و کشتی گیران خود را آماده حضور در رقابت های کسب سهمیه و پس از آن المپیک می نمایند.

حسن یزدانی و محمدعلی گرایی بعنوان نمایندگان کشتی گیران آزاد و فرنگی کار نیز از وزیر ورزش درخواست کردند که در سال المپیک از کشتی و کشتی گیران حمایت ویژه بعمل آورند و حامی قهرمانان باشند.

همچنین سلطانی فر در جمع ملی پوشان با تبریک میلاد مولای متقیان علی (ع) گفت: کشتی ورزش اول و پرافتخارترین ورزش کشور محسوب می گردد و ما همانطور که قبلا از کشتی حمایت نموده ایم بازهم حمایت می کنیم و نگاه ویژه ای به این رشته داریم.

وی ادامه داد: در ستاد بازی های المپیک رئیس فدراسیون گزارش ها را به ما می دهد و به غیر از آن نیز جلسات خصوصی و دو نفره با آقای دبیر داریم و من در جریان تمامی مسائل کشتی هستم.

وزیر ورزش در خاتمه گفت: شما کشتی گیران بدون هیچ حاشیه و دغدغه ای به تمرینات خود بپردازید و بر روی آن متمرکز باشید و ما نیز در کنار شما هستیم و هرکاری که از دست مان بر بیاید برای پیروزیت شما انجام خواهیم داد.

در خاتمه این ملاقات سلطانی فر به همراه رئیس فدراسیون بر سر مزار شهید گمنام واقع در محوطه باز خانه های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده حضور یافت و با قرائت فاتحه ای به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1386

به "سلطانی فر: در جریان مسائل کشتی هستم، نگاه ویژه ای به ورزش اول کشور داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: در جریان مسائل کشتی هستم، نگاه ویژه ای به ورزش اول کشور داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید