عطایی: از فدراسیون خواسته بودم موسوی دعوت گردد

به گزارش پیامک مسعود، سرمربی تیم ملی والیبال گفت: با محمد موسوی شخصا صحبت کردم و از فدراسیون خواستم دعوت گردد تا به والیبال برای رسیدن به اهداف پیش رو یاری کند.

عطایی: از فدراسیون خواسته بودم موسوی دعوت گردد

به گزارش ایسنا، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال در آخرین تمرین تیم ملی قبل از اعزام به قهرمانی دنیا در خصوص شرایط تمرینات گفت: خوشبختانه شرایط خوب و قابل قبول است. بعد از لیگ ملت ها چند روز استراحت داشتیم و چند نفر به ما اضافه شدند. سعی کردیم ترکیب تیم ترکیبی از بازیکنان لیگ ملت ها و تعدادی از بازیکنانی که مصدوم بودند، باشد. در چند روز اول در هماهنگی چالش داشتیم اما به تدریج اوضاع بهتر شد.

اوافزود: شرایط خوبی داشتیم و فشار کار بالا بود. با توجه به اینکه مسابقات پرفشار لیگ ملت ها را داشتیم جاهایی به بازیکنان ریکاوری دادیم اما فرایند قابل قبول است. امیدوارم در جام واگنر و مسابقات محبت آمیز به ایده آل ترین شرایط برسیم.

او در خصوص دعوت محمد موسوی به تیم ملی گفت: با محمد موسی شخصا صحبت کردم و از فدراسیون خواستم دعوت گردد تا به والیبال برای رسیدن به اهداف پیش رو یاری کند. او از بازیکنان بزرگ دنیاست و حضورش از نظر فنی و ذهنی به ما یاری می نماید. معنوی نژاد هم به ما اضافه شد. جواد کریمی و اصغر مجرد هم اضافه شدند. مجرد شرایط خیلی خوبی دارد اما کریمی 80 درصد به آمادگی رسیده است. امیدوارم در مدت به جای مانده مصدومان به آمادگی برسند. میثم صالحی هم با ما تمرین کرد اما نمی تواند به علت مصدومیت ما را همراهی کند.

او در خصوص کاپیتانی محمد موسوی در تیم ملی گفت: اتفاق خاصی در این مورد نیفتاد. میلاد به عنوان بازیکن باتجربه این تصمیم را گرفت و مورد موافقت ما نهاده شد. سعی کردیم بحث کسوت و احترام به بزرگتر را دقیق نگاه کنیم. میلاد از بازیکنان پخته و بزرگوار است. در اولین جلسه ای که به تیم اضافه شد خاطرنشان کرد این وظیفه به موسوی اهدا گردد.

او در خصوص رقابت چند بازیکن آماده در چند پست مختلف گفت: همه مربیان این چالش را دوست دارند که رقابت تنگاتنگ و سالمی بین بازیکنان باشد. خوشحالم بازیکنان خوبی داریم و برای گزینش آنها دچار چالش شده ایم. این برای من و مربیان تیم خوشایند است.

عطایی در خصوص تغییر فرمت مسابقات قهرمانی دنیا بیان نمود: تغییر فرمت مسابقات در عملکرد تاثیری ندارد اما نمی توانیم مسابقات را پیش بینی کنیم. خیلی معین نیست تیم در کدام بخش از جدول قرار می گیرد. تغییرات کار را سخت می نماید و فکر می کنم با استانداردهایی که در والیبال وجود دارد، فرق دارد.

او در خصوص هدف تیم ملی در مسابقات پیش رو گفت: استراتژی تا المپیک را طراحی و سعی نموده ایم به برترین کارایی برسیم. اکنون هم سعی می کنیم برترین کیفیت را به نمایش بگذاریم. امیدوارم نتیجه ما بهتر از دوره های قبل باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مرداد 1401 بروزرسانی: 21 مرداد 1401 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1985

به "عطایی: از فدراسیون خواسته بودم موسوی دعوت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عطایی: از فدراسیون خواسته بودم موسوی دعوت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید