مجموعه آب گرم شوط واگذار می گردد

به گزارش پیامک مسعود، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از واگذاری پروژه آب گرم شوط به وسیله مزایده به صورت اجاره اطلاع داد.

مجموعه آب گرم شوط واگذار می گردد

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی، محمدرضا عبدالرحیمی، 14 شهریور 1400 با اعلام این مطلب اظهار کرد: این مجموعه با شرایط و قیمت کارشناسی به وسیله مزایده عمومی در سامانه تدارک الکترونیک دولت(ستاد) به آدرس www.setadiran.ir به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط به صورت اجاره واگذار می گردد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو اضافه کرد: متقاضیان شرکت در این مزایده باید نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور و تهیه گواهی امضای الکترونیکی(توکن) اقدام و در مزایده به صورت الکترونیکی شرکت نمایند.

او اسم کرد: تضمین شرکت در مزایده به مقدار 5 درصد قیمت پایه اجاره سه ساله معین شده است که بایستی مطابق جدول شماره یک به صورت نقدی به حساب شماره 0213011850001 نزد بانک صادرات به نام سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو، واریز و ارائه گردد.

عبدالرحیمی توضیح داد: مهلت ارسال اسناد مزایده تا 29 شهریور بوده و فردای آن روز پاکت های مزایده گگردده می شوند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: آب گرم شوط در زمینی به مساحت 2321 مترمربع و در زیربنای 840 مترمربع احداث شده و دارای حوضچه های آب گرم در دو واحد مجزا با گنجایش 20 نفر در هر حوضچه و بر روی چشمه ها شامل مدیریت، رختکن، دوش و سرویس بهداشتی بوده که دبی حوضچه شماره یک 1,8 و دبی حوضچه شماره دو 1.2 است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1650

به "مجموعه آب گرم شوط واگذار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه آب گرم شوط واگذار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید