مقاله: سنترال پارک نیویورک آمریکا (Central Park)

به گزارش پیامک مسعود، قلعه Belvedere قلعه سنگی منحصربفردی است که در بالای صخره ویستا قرار گرفته و از پشت بام آن میتوان منظره ای دیدنی از پارک و تمام شهر را مشاهده نمود. با نگاه به شمال، میتوانید فضای سبز و بزرگ پارک شهر و تئاتر دلاکورت را مشاهده کنید، هر تابستان داستانهای شکسپیر با اجرای برخی از افراد معروف در این تئاتر به نمایش در می ایند. در قسمت جنوب منطقه جنگلی معروف به رامبل قابل مشاهده است.

مقاله: سنترال پارک نیویورک آمریکا (Central Park)

باغ کنسرواتوار یک منطقه آرام و مملو از هزاران درخت و درختچه است. این منطقه شش هکتاری که به عنوان تنها باغ رسمی پارک شناخته می شود، فضای بسیار آرام تری را نسبت به سایر بخشهای سنترال پارک به وجود اورده و هیچ دوچرخه سواری یا اسکیت بوردی در ان وجود ندارد. این مکان اغلب برای مراسم عروسی استفاده میشود.

در ساحل شرقی دریاچه، Loeb Boathouse زیبا قرار دارد که درواقع رستورانی با یک اتاق ناهار خوری داخلی و نشیمنی در فضای باز است،که درست در کنار دریاچه قرار گرفته. اغلب ازین محوطه زیبا برای برگزاری مراسم عروسی و سایر مراسم رسمی استفاده میشود.

لازم به ذکر است که قلعه در واقع یک قلعه نیست، بلکه یک قلعه مینیاتوری است که در سال 1869 به طور خاص ساخته شد تا به عنوان یکی از چشم انداز های زیبای پارک عمل کند. سرانجام این قلعه خراب شد و در دهه 1980 بازسازی و افتتاح گردید. در داخل این قلعه یک مرکز بازدیدکنندگان و یک فروشگاه سوغاتی قرار دارد.

منبع مقاله: سنترال پارک نیویورک آمریکا (Central Park)

انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1701

به "مقاله: سنترال پارک نیویورک آمریکا (Central Park)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سنترال پارک نیویورک آمریکا (Central Park)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید