نشست رئیس فدراسیون کشتی با اعضای فراکسیون راهبردی و ورزش مجلس

به گزارش پیامک مسعود، به گزارش خبرنگاران، رئیس فدراسیون کشتی که با دعوت نمایندگان در این نشست حضور یافته بود، گزارش کاملی از اقدامات فدراسیون کشتی در 17 ماه گذشته ارائه داد و به مسائل پیش روی ورزش ملی کشور از جمله شیوع ویروس کرونا و مسائل اقتصادی اشاره نمود.

نشست رئیس فدراسیون کشتی با اعضای فراکسیون راهبردی و ورزش مجلس

دبیر همچنین توضیحات کاملی را در خصوص مسائل مختلفی که در چند سال گذشته باعث شده جمعیت کشتی گیران کشور کاهش پیدا کند به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ارائه داد.

وی همچنین در خصوص برنامه های پیش روی فدراسیون کشتی از جمله برنامه های تیم های ملی برای کسب سهمیه های باقی مانده به جهت حضور در المپیک توکیو توضیحاتی را بیان کرد.

نمایندگان حاضر در این جلسه نیز با تأکید بر اینکه کشتی ورزش ملی کشور و پرافتخارترین رشته ورزشی به جهت کسب مدال در میادین المپیک و جهانی محسوب می گردد، حمایت کامل خود را از این رشته ملی، مذهبی و سنتی اعلام کردند.

اعضای فراکسیون راهبردی و ورزش مجلس شورای اسلامی همچنین اقدامات صورت گرفته در 17 ماه گذشته توسط فدراسیون کشتی را مثبت ارزیابی نموده و چند تن از نمایندگان نیز حضور رئیس فدراسیون کشتی به منظور آنالیز کشتی در استان ها را اقدامی اثرگذار و خوب دانستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1281

به "نشست رئیس فدراسیون کشتی با اعضای فراکسیون راهبردی و ورزش مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست رئیس فدراسیون کشتی با اعضای فراکسیون راهبردی و ورزش مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید