هتل ها در روزهای شیوع کرونا با روشن کردن چراغ هایشان، پیغام امید برای مردم می فرستند

به گزارش مجله پیامک مسعود، با بسته شدن موقت هتل ها و کاهش تعداد ساکنین آن ها به دلیل شیوع بیماری همه گیر کرونا، این مکان های اقامتی در پی راهی برای فرستادن پیغام هایی از جنس نور و امید هستند.

هتل ها در روزهای شیوع کرونا با روشن کردن چراغ هایشان، پیغام امید برای مردم می فرستند

با کاهش سفرهای داخلی و بین المللی برای عبور از شرایط سخت و طاقت فرسای شیوع دنیای ویروس کرونا، هتل ها در سراسر دنیا، یا درهایشان را به طور کامل بسته اند یا با نزول ناگهانی تعداد مسافران در اتاق های خود، روبه رو شده اند. اما بسیاری از آن ها به صورت کامل، در خاموشی فرو نرفته اند.

طبق گزارش های انجمن اقامتگاه ها و هتل های آمریکایی (AHLA)، در تاریخ 25 مارس (6 فروردین 1399)، از هر 10 اتاق هتل های ایالات متحده آمریکا، هفت اتاق خالی بودند. این انجمن گزارش داد که در حال حاضر، هتل ها بر اساس نرخ سکونت فعلی و برآوردشده در آینده، با شیبی باورنکردنی، در حال از دست دادن بیش از 500 میلیون دلار عایدی از اتاق هایشان به ازای یک روز هستند، چیزی در حدود 3.5 میلیارد دلار در هفته.

طبق گزارش های AHLA، حدود چهار میلیون شغل تا به امروز از کسب و کارها، حذف شده اند یا در هفته های اخیر، حذف خواهند شد. چیپ راجرز (Chip Rogers)، رییس و مدیر عامل انجمن اقامتگاه ها و هتل های آمریکایی، گفت:

کووید 19، برای صنعت هتلداری، بسیار مخرب و ویرانگر بوده است.

وی، در ادامه می گوید:

اما، صنعت هتداری، آماده است و ما حاضر هستیم که هر کاری که ضروری است، انجام دهیم تا از این بحران بی سابقه، عبور کنیم و در عین حال، زیربنایی برای یک فردای قدرتمندتر، بسازیم.

هتل های سراسر دنیا، علی رغم ویرانی این صنعت، شب ها، چراغ اتاق های مهمانان را روشن می گذارند تا پیغام هایی از جنس امید و دلگرمی برای مردم بفرستند. چه این نورپردازی ها به شکل یک قلب باشند و چه به شکل هجی کلمات امید (hope) یا عشق (love)، آن ها تلاشی برای توسعه مثبت نگری در حین یک زمان بسیار چالش برانگیز، هستند.

اما کورکوران (Emma Corcoran)، مدیرعامل روابط دنیای شرکت های بزرگ در گروه هتل های بین قاره ای، گفت:

تماشا رشد و ترقی این جنبش در صدها هتل تازه در سراسر دنیا با نمایش هم بستگی و پشتیبانی از جوامع محلی خود، واقعا شگفت انگیز و امیدبخش است.

طبق گفته کورکوران، کرون پلازه (Crowne Plaze)، یکی از املاک این کمپانی در بلگراد، مرکز زیبای کشور صربستان، جزو اولین هتل هایی بود که چراغ های خود را برای نمایش یک پیغام الهام بخش، روشن کرد.

کورکوران اضافه نمود:

ما واقعا به نوع برخورد و پاسخ تیم های هتل هایمان در این شرایط چالش برانگیز، برای حمایت از مهمانان، صاحبان هتل و یکدیگر، در عین پیدا کردن راه های تازهی برای اهمیت دادن به جوامع، افتخار می کنیم. روشن کردن چراغ ها به شکل کلمه عشق، تنها یکی از راه های بیان آن است و ما دوست داریم هتل های بیشتری در این صنعت، هر روز به ما بپیوندند.

صدها هتل بین المللی زنجیره ای ماریوت نیز، پیغام های مشابهی از عشق و امید را برای مردم می فرستند، جنبشی که طبق گفته الیسون سیچ (Allison Sitch)، مدیر عامل روابط عمومی بخش آمریکایی هتل های بین المللی ماریوت، کاملا به صورت خودجوش شروع شد.

جیمی موئنچ (Jaime Moench)، مدیر بازار فروش و بازاریابی ریتز کارلتون (Ritz-Carlton) در ناپل در فلوریدا، بخشی از خانواده بزرگ تر ماریوت که چراغ هایش را به شکل یک قلب، روشن نموده است، گفت:

درست به همان مقدار که همه ما مشتاق بازگشت به روزهایی هستیم که خانواده و دوستانمان می توانند در خانه هایمان، جمع شوند، ما هم در پی تتازه ملاقات با مهمانانمان هستیم.

هتل بین المللی استاندارد، مجبور به تعطیلی موقت تمام هتل هایش در سراسر دنیا به دلیل همه گیری ویروس کرونا شده است که در میان آن ها می توان به هتل استاندارد، های لاین (Standard, High Line)؛ استاندارد، ایست ویلیج (Standard, East Village)، استاندارد اسپا، ساحل میامی و استاندارد، لندن اشاره نمود. اما تا زمان بازگشایی هتل ها، نورهای قلبی شکل، نمای بیرونی املاک های لاین و لندن را روشن خواهند کرد.

طبق بیانیه کمپانی، هدف و خواسته آن ها، ایجاد امید به وسیله یک ارتباط بصری ساده اما در عین حال قدرتمند است.

هتل بین المللی مارک هاپکینز (Mark Hopkins) در سن فرانسیسکو در ماه مارس، مجبور به تعطیل کردن شد، اما مایکل پیس (Michael Pace)، مدیر کل هتل گفت:

ما تصمیم گرفتیم تا پنجره هایمان را با روشن کردن لامپ ها به شکل یک قلب دربیاوریم تا به عنوان نمادی از عشق و امید، حمایت ممتد و مثبت اندیشی خود را به کارمندانمان و جامعه محلی، نشان دهیم.

پیس با خاطر نشان کردن اینکه هتل های بسیار دیگری در سن فرانسیسکو، کار مشابهی انجام داده اند، گفت:

آن ها عشق بیشتری را در شهر زیبای ما منتشر می نمایند. من واقعا تماشای صنعت هتلداری را در این مدت، با هدف مشترک متحدکردن شهرهایمان، دوست دارم.

منبع: کجارو / afar.com
انتشار: 8 اسفند 1400 بروزرسانی: 8 اسفند 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1839

به "هتل ها در روزهای شیوع کرونا با روشن کردن چراغ هایشان، پیغام امید برای مردم می فرستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل ها در روزهای شیوع کرونا با روشن کردن چراغ هایشان، پیغام امید برای مردم می فرستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید